Zorganizowanie imprezy firmowej w nowym klubie

Ludzie, którzy pracowali w mojej firmie byli bardzo dobrymi pracownikami. Nie zarabiali za dużo, bo dopiero zaczynałem działalność, ale każdy miał świadomość, że jak przedsiębiorstwo się rozwinie, to będą nie tylko podwyżki, ale też awanse. Każdy więc czekał na to cierpliwie.

Klub idealnie nadający się na imprezę firmową 

Impreza firmowa śląskOstatnie miesiące były bardzo wyczerpujące dla wszystkich i pomyślałem, żeby zapewnić swoim pracownikom jakąś rozrywkę. Zorganizować postanowiłem jakieś wyjście dla wszystkich i już wiedziałem, że to będzie Impreza firmowa Śląsk oferował mnóstwo klubów na takie imprezy i zacząłem rozglądać się za jakimś interesującym miejscem. Ostatecznie zdecydowałem się na zorganizowanie imprezy w nowo otwartym klubie, który mieścił się w Katowicach. Dzięki temu organizacja transportu dla pracowników nie była konieczna a i miałem do dyspozycji więcej środków pieniężnych. Zarezerwowałem klub na całą noc w piątek, bo tego dnia miała się odbyć impreza. Poszedłem do tego klubu osobiście, żeby sprawdzić, czy faktycznie można w nim zorganizować imprezę zamkniętą. Klub nadawał się idealnie, ponieważ było tam sporo miejsca na parkiecie a na dodatek pracownicy mieli do dyspozycji darta, stół bilardowy i wiele innych atrakcji. Wiedziałem, że wszyscy docenią taką nagrodę. Kiedy wszystko już załatwiłem, to postanowiłem poinformować pracowników o zorganizowanej przeze mnie imprezie firmowej. Wszyscy byli zachwyceni i z niecierpliwością czekali aż nadejdzie piątek.

Impreza była bardzo udana i cieszyłem się, że wybrałem na jej miejsce ten nowy klub. Pracownicy naładowali baterie i dzięki temu o wiele lepiej pracowało im się w kolejnym tygodniu. Ja szykowałem już podwyżki, o których zamierzałem poinformować wszystkich przed weekendem.