Zmień kolor oczu za pomocą szkieł kontaktowych!

 

Do całkiem niedawna soczewki kontaktowe stanowiły raczej cichą tajemnicę osób z wadą wzorku. Coraz częściej jednak spotyka się osoby, które chętnie noszą soczewki i to w dodatku kolorowe! Nie tylko są to osoby z wadą, bowiem na rynku są także dostępne soczewki bez dioptrii, które mają na celu po prostu odmienić wygląd naszego oka.

Wspaniała zaleta szkieł kontaktowych

szkła kontaktoweOkulary noszę od dziesiątego roku życia i choć dzisiaj jestem osobą dorosłą, a zatem mam ze sobą okulary od naprawdę wielu lat, tak dotychczas nie nauczyłam się dbać o nie na tyle rozważnie, aby uniknąć różnego rodzaju ich zniszczenia. Jestem osobą dosyć nierozważną przez co niejednokrotnie zdarzyło mi się usiąść na okularach, czy tez pozostawić je w takim miejscu do którego mój pies pragnący pogryźć wszystko, co w zasięgu jego wzroku, miał łatwy dostęp. Nie wspominając już o tysiącach rysek na szkłach, które obniżały komfort użytkowania. Właśnie dlatego postanowiłam przerzucić się na szkła kontaktowe, które pokochałam od pierwszego wejrzenia. Nie tylko są niesamowicie wygodne w noszeniu, ale również w przeciwieństwie do okularów, nasze pole ostrego widzenia nie jest ograniczone do wielkości oprawek. Co więcej, szkła kontaktowe są znacznie tańsze niż okulary, a w dodatku możemy kupić je również w wielu odsłonach kolorystycznych, a także w wielu wzorach! Jestem osobą, która lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Często zmieniam kolor włosów, oraz lubię kolorowy makijaż. Dzięki soczewkom mogę również natychmiastowo zmienić kolor swoich oczu, czy też podkreślić swój naturalny.

Kiedy natomiast szykuje mi się wyjście na imprezę, często kupuje soczewki nieco bardziej odważne, czyli np takie, które sprawiają, że nasze oczy wyglądają, jak kocie, albo jak oczy węża czy nawet kozy! Świat soczewek jest naprawdę bardzo mocno rozbudowany pod względem ich rodzajów, a zatem każdy z nas pragnąc zmienić wygląd swoich oczu z pewnością znajdzie coś dla siebie bez względu na to, czy posiada wadę wzroku, czy też nie.