Zlewy z granitu

 

Kuchnia służy przede wszystkim do gotowania i spożywania w niej posiłków, jeżeli nie posiadamy jadalni. Po przygotowanym posiłku, zawsze pozostaje mnóstwo naczyń do mycia, które lądują w zlewie. Żeby się z nimi szybko uporać, konieczny jest duży zlew. 

Wybór najlepszego zlewozmywaka dwukomorowego

zlew granitowy dwukomorowy szaryChyba nikt nie lubi myć naczyń po obiedzie, bo to dość czasochłonne zajęcie. Jeżeli mamy zmywarkę, to problem z głowy, ale nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus. Jednak większość osób musi poświęcić te kilkanaście minut na mycie naczyń. Żeby móc wykonać to zadanie szybko i sprawnie, najlepiej się sprawdzi zlew granitowy dwukomorowy szary, który idealnie pasuje do kuchni w stonowanych barwach. Jest to model z dwoma oddzielnymi komorami, które mogą być dodatkowo uzupełnione o ociekacz. Materiał z jakiego jest on wykonany, charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i zarysowania, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania będzie wyglądał jak nowy. Granit stosowany do produkcji zlewozmywaków składa się w osiemdziesięciu procent z piasków granitowych i dwudziestu procent z dedykowanych żywic. Występuje on w kilku podstawowych barwach takich jak biały, szary i czarny. W kwestii wielkości zlewozmywaków, klienci mają do wyboru kilka wielkości, a także kształtów zlewów. Najpopularniejsze są zlewozmywaki okrągłe, kwadratowe i prostokątne, a możemy je znaleźć niemalże w każdym sklepie z wyposażeniem kuchni. Wybór zlewu powinien być dobrze przemyślany, gdyż trzeba na niego wyciąć pasujący otwór w blacie kuchennym.

Montaż zlewozmywaka nie sprawia problemu większości klientów, ponieważ do każdego modelu dołączona jest instrukcja obsługi oraz gotowy szablon do wycinania otworu w blacie. Można też kupić komplet do samodzielnego montażu z baterią, syfonem i zaślepką.