Zamówiłam meble do apteki

Zamawiam meble do mojej apteki. Z chłopakiem poznaliśmy się na farmacji i naszym marzeniem było otworzenie małej apteki. Byliśmy dwa lata za granica aby sobie zarobić na ten cel. Udało nam się osiągnąć nasz cel w krótkim czasie. Jesteśmy w trakcie szykowania lokalu, na naszą działalność.

Kupuję meble od dobrego producenta

meble apteczne od producentaZależy nam żeby nasza apteka była idealna. Lokal jest już wyremontowany i bardzo ładnie się prezentuje. Brakuje nam mebli a także leków. Meble planuje zamówić od dobrego producenta. Chciałabym żeby meble były w nowoczesnym stylu, który idealnie będzie pasował do tego miejsca. Udało mi się znaleźc dobrego producenta, który przygotowuje meble w niskich cenach. Ceny są dosyć konkurencyjne do innych producentów natomiast jakość mebli jest bardzo wysoka. Meble apteczne od producenta zamówiłam w porozumieniu z moim chłopakiem. Generalnie spodobał nam się ten sam styl. Od razu zdecydowaliśmy się zamówić je żeby jak najszybciej móc ruszyć z naszą apteką. Meble apteczne od producenta będziemy musieli samodzielnie złożyć. Meble zostały dostarczone do naszego lokalu. Chłopak posiada odpowiedni sprzęt, który pomoże nam w złożeniu mebli. W przesyłce jest dokładna instrukcja, która ułatwia nam pracę. Nie mieliśmy problemu ze złożeniem mebli aptecznych. Meble ładnie sie prezentują i na prawdę wybraliśmy odpowiednie szafy do naszego pomieszczenia, w którym będziemy pracować. Teraz na spokojnie możemy zamawiać odpowiednie leki.

W przyszłym tygodniu otwieramy aptekę. Na pierwszy tydzień dla naszych klientów przygotowaliśmy spore rabaty i zniżki. Mam nadzieję, że klientom spodoba się promocja, którą dla nich przygotowaliśmy. Apteka podoba się klientom. Chwalą naszą lokalizację i wystrój. Jestem dumna, że w tak krótkim czasie udało nam się przygotować taką piękną aptekę.