Zakup jeansów z przetarciami

 

Udało mi się trochę zaoszczędzić pieniędzy na zakup nowych spodni. A dokładniej mówiąc to jeansów. Bardzo lubię nosić takie spodnie. Są wygodne i dobrze w nich wyglądam. Moje koleżanki z klasy noszą niemalże cały czas spodnie tego typu. Rzadko która założy inne. Co prawda mają różne jeansy, tylko raczej nie zakładają zwykłych spodni.

Przetarcia na spodniach damskich

jeansy damskie z przetarciamiW sumie to mam chyba cztery pary jeansów. Ale są one zwykłe, to znaczy nie mają żadnych nadruków, haftów itp. Trzy mam raczej z takim ciemnym odcieniem niebieskiego, a czwarta para jest taka jasna. Ostatnio koleżanka z klasy kupiła takie jeansy z przetarciami. Naprawdę świetnie one wyglądały. Wszystkim nam się one spodobały. Do takiego stopnia, że każda już chciała je mieć. Nie dziwię się bo naprawdę świetnie wyglądają. Takie jeansy damskie z przetarciami można kupić niemalże w każdym sklepie. Ja zawsze kupuje jeansy dobrej marki. Wiem, że takie spodnie markowe trochę kosztują, ale warto. Takie spodnie dłużej możemy nosić, te zwykłe mogą się szybciej przecierać i zrobi się dziura. Dlatego musiałam odkładać swoje kieszonkowe, by kupić sobie nowe spodnie. Podobno można też samemu przetrzeć sobie spodnie, ale tak specjalnie na nogawkach. Ja wolałam kupić w sklepie. Może jak ktoś się na tym zna i wie jak to zrobić dobrze, to może spróbować na starych spodniach tak zrobić, ale ja jak już wspomniałam wolę kupić. Na zakupy wybrałam się z koleżanką i razem wybierałyśmy jeansy z przetarciami. Ona też sobie kupiła. Teraz każda z klasy zapewne będzie miała takie spodnie z przetarciami.

Wiele dziewczyn czy nawet już kobiet nosi jeansy z przetarciami. Świetnie wyglądają. Ja odłożyłam sobie pieniądze by takie kupić spodnie. Koleżanka mi doradzała jakie wybrać. Sobie też kupiła. Te przetarcia wcale nie są duże, są raczej takie delikatne, ale je dobrze widać.