Zadbaj o swoje ręce na spacerze z dzieckiem

Znacie to uczucie, kiedy wiecie że trzeba wyjść z dzieckiem na spacer, żeby pobyło trochę na świeżym powietrzu, jednak w perspektywie macie długą i nieprzyjemną przeprawę przez park w mroźną pogodę? Sama doświadczyłam tego wielokrotnie z moim pierwszym dzieckiem, kiedy na świat przyszedł mój synek Adaś postanowiłam zainwestować w mufki do wózka dziecięcego. 

Ulga dla zmarzniętych rąk

mufki do wózka dziecięcegoTak to jest, że w przypadku wszelkich akcesoriów dla naszego potomka każdy szczegół jest dopięty na ostatni guzik i niczego nie brakuje. Jesteśmy gotowi nawet na te najbardziej ekstremalne sytuacje, jednak w tym wszystkim często zapominamy o własnym komforcie. Później niestety musimy mierzyć się z takimi sytuacjami jak kompletnie zamarznięte ręce od prowadzenia wózka. Niektórzy mogą powiedzieć; kup sobie porządne rękawiczki i będzie po problemie, jednak one często są po prostu niezbyt ciepłe i nie wnoszą wiele pozytywnych skutków. Natomiast mufki do wózka dziecięcego nie dość, że są wewnątrz wyłożone miłym i grubym kożuchem, to jeszcze z zewnątrz pokryte są specjalnym materiałem, zapewniającym wodoodporność. Osoby ceniące estetykę i modę z pewnością docenią także fakt, iż taki sprzęt jest po prostu ładny dla oka i przyciąga uwagę innym przechodniów, dla których taki widok często jest nieznany. Od dłuższego czasu moje mufki są przyczepione do wózka i niejednokrotnie koleżanki, które również mają dzieci w podobnym wieku dopytywały gdzie można kupić takie akcesoria.

Przecież same z chęcią by się w coś podobnego zaopatrzyły. Trudno się dziwić, że moda na mufki wśród nowoczesnych matek jest coraz większa. Człowiek dąży do tego, by ułatwiać sobie życie nie od dzisiaj. i nie ma w tym absolutnie nic złego, także warto samemu wypróbować owy produkt.