Wysokiej jakości koperty

 

Od jakiegoś czasu na szerszą skalę wykonuje ręcznie różnego rodzaju kartki okolicznościowe. Na początku wykonywałam jest na zamówienie dla znajomych, z czasem jednak, dzięki poleceniom, zamówienia posypały się naprawdę z różnych stron. Na ten moment najwięcej kartek dedykowanych jest na śluby. Staram się, żeby weselne kartki były jak najbardziej oryginalne.

Koperta na kartki okolicznościowe

małe kopertyWybierając się na ślub niemal każdy chce podarować parze młodej jakąś kartkę z życzeniami. Coraz więcej osób szuka unikatowych telegramów, które będą jedyne w swoim rodzaju. Takie kartki są więc zazwyczaj wykonywane ręcznie. Ja od jakiegoś czasu zajmuje się właśnie tworzeniem kartek okolicznościowych. Jest to moja wielka pasja, która stała się sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Obecnie robię mnóstwo kartek na wesela właśnie. Musiałam zamówić średnie i małe koperty i to w różnych kolorach. Do każdej wykonanej przeze mnie kartki dołączam bowiem kopertę, na które umieszczam motyw przewodni telegramu. Sama nie wykonuje jednak kopert, pochłaniałoby to za dużo czasu. Zamawiam je hurtowo. Zazwyczaj są to najbardziej klasyczne wymiary. Staram się jednak zamawiać koperty wykonane z wysokiej jakości materiałów, nieco grubszych od zwykłej kartki. Zazwyczaj mają one jakąś specjalną fakturę. W takiej kopercie telegram prezentuje się o wiele bardziej atrakcyjnie. A wygląd ma dla klientów kluczowe znaczenie. Cena gra wówczas o wiele mniejszą rolę.

Moją pasją jest robienie kartek okolicznościowych. Potrzebuje do ich wykonania wielu różnych materiałów, między innymi większych i mniejszych koperty. Wbrew pozorom, bowiem, koperty mają duże znacznie w ostatecznym odbiorze takiej kartki okolicznościowej. Dlatego zwracam uwagę na to, żeby były one jak najwyższej jakości.