Wynajem autobusów i wycieczka do Chin

Bardzo długo zastanawiałem się nad wielkimi wakacjami. Niestety żadne z miast nowoczesnej Europy nie spełniało moich oczekiwań i chciałem udać się gdzieś dalej. Miałem już pewne oszczędności i w końcu przyszedł czas aby zastanowić się nad celem mojej podróży.

Wynajem autobusów z Bydgoszczy nie był dla nas

wynajem autobusówWcześniej odwiedzałem Zakopane. Pewna wypożyczalnia busów miała bardzo szeroką ofertę i mój transport był bardzo tani. Bardziej opłacało mi się pokonywanie kilometrów busem niż zwyczajnym pociągiem. Na dodatek standardy jazdy były bardzo wysokie. Mogłem liczyć na wygodne fotele oraz klimatyzację. Również częste postoje zapewniały stały dostęp do toalet na stacjach benzynowych. Niestety nie każdy wynajem busów był tani i luksusowy. Czasami używałem publicznych środków i to nie był dobry pomysł. Wszechobecny hałas oraz ścisk niczym nie przypominały lepszych warunków jakie znałem do tej pory. Warto zastanowić się tak naprawdę jaki wynajem autobusów-bydgoszcz tak naprawdę nas interesuje. Jednak tym razem ja chciałem odwiedzić trochę inne miejsce znajdujące się w Azji. Chiny były głównym celem mojej podróży. Bardzo dużo słyszałem o tym kraju i zapragnąłem zobaczyć go na własne oczy. Jednak tutaj przewóz osób byłby znacznie droższy. Pewne biuro podróży w Bydgoszczy zaoferowało mi swoje usługi. Na początku czekał nas lot z Bydgoszczy do Berlina. Za wszystko miała być odpowiedzialna Lufthansa. Następnie z dużo większego lotniska musieliśmy udać się do Chin. Tam mają większe możliwości. Trochę obawiałem się lotu, ponieważ były to już godziny podróży.

Miałem tylko nadzieję, że mój samolot będzie na wysokim poziomie i można będzie spędzić miło czas. Również jechał z nami przewodnik znający tamte tereny jak własną kieszeń. Ja jako towarzyszkę swojej wyprawy wybrałem żonę. Razem często odkrywamy zupełnie nowe miejsca.