Wynajem aut w kilka minut

Szef zadzwonił do mnie przerażony, że nie dość, że potrzebuje mnie do przewiezienia bardzo ważnego ładunku do drugiego oddziału w naszej firmie, to jeszcze nie ma żadnego wolnego samochodu dostawczego i muszę mu w tym pomóc. Po małej burzy mózgów stwierdziliśmy, że zapłacimy jednej z wielu wypożyczalni samochodów dostawczych, która posiada takie auta.

Zlecenie od szefa na wynajem auta

wypożyczalnia aut dostawczych w krakowie

Szef początkowo był dość sceptycznie nastawiony gdyż myślał, że ściągają oni dużo pieniędzy za stosunkowo krótki okres wynajmu auta, jednakże nie ma co snuć przepowiedni – powiedziałem mu, że zadzwonię do wypożyczalni samochodów dostawczych i wypytam o wszystko. Wypożyczalnia aut dostawczych w krakowie  i cały wynajem okazał się bardzo prosta usługą, a na pewno prostszą, niż myślałem. Potrzebowałem jednak do wynajmu szefa, gdyż to na jego firmę będzie faktura. Zadzwoniłem więc do niego i powiedziałem mu pokrótce to, co przedstawił mi pracownik wypożyczalni zapytany o to, co mają w ofercie oraz przede wszystkim w jakiej cenie. Mój szef był bardzo oszczędny, jednakże nawet dla niego zaoferowana za wynajem samochodów dostawczych cena była odpowiednia i przystał na nią mówiąc, że już się pakuje i jedzie do wypożyczalni. W tym czasie razem z pracownikiem zdążyliśmy bardzo dobrze przygotować samochód, a ja sam mogłem się przejechać w kółko po placu i zobaczyć, czy wszystko mi w pojeździe odpowiada. Wynajem pojazdów dostawczych po przybyciu szefa przebiegł naprawdę bardzo szybko i sprawnie.

Szef jedyne, co musiał zrobić to przyłożyć pieczątkę pod dokumentem mówiącym o wpłacie kaucji oraz ogólną umową z wypożyczalnią i regulaminem, którego kopię wziąłem również do siebie, żeby w wolnej chwili móc się zapoznać z poszczególnymi punktami. Wynajem samochodów dostawczych sprawdził się w naszym przypadku idealnie.