Wydajna farba do renowacji mebli kuchennych

Chcę zrobić remont w swojej małej kuchni. Od czasów kiedy kupiliśmy mieszkanie nie wyremontowaliśmy jeszcze żadnego pomieszczenia. Kuchnia była w najgorszym stanie i to od tego pomieszczenia chcieliśmy zacząć remont.

Dobra farba do mebli

farby do malowania mebliSpecjalnie na czas remontu wzięliśmy sobie dwutygodniowy urlop w pracy tak aby szybko uporać się z wszystkimi pracami. Podczas remontu okazało się, że niektóre z mebli są przymocowane do ściany i zasłaniają rury, których nie powinniśmy naruszyć ze względu bezpieczeństwa. Jako że były to małe szafki tuż przy suficie postanowiłam z mężem, że nie będziemy ich demontować. Jedyne co chcieliśmy zrobić to odnowić fronty tak aby szafki kolorystycznie pasowały do reszty odświeżonego pomieszczenia. Tuż po wstępnych pracach przeprowadzonych w kuchni zaczęłam rozglądać się, za których farbami mogłabym użyć do pomalowania szafek. Chciałam aby malowanie odbyło się jeszcze podczas prac remontowych, przy których nie montuje się mebli. Obawiałam się, że nowe meble mogłyby zostać zachlapane farbą. W celu znalezienia odpowiedniej farby zaczęłam szukać w internecie sklepów oferujących farby do malowania mebli. Zależało mi na tym aby farba miała dobre krycie, była wydajna i przeznaczona do renowacji mebli. W jednym ze sklepów online znalazłam taką farbę. Była w wielu modnych i unikatowych kolorach oraz w rozsądnej cenie. Wielu użytkowników tej farby wypowiadało się o niej w samych superlatywach. To wystarczyło do tego aby podjąć decyzję i kupić farbę. Gdy tylko farba została dostarczona przez kuriera ochoczo przystąpiłam do renowacji. Farba miała piękny kolor i kolorystycznie pasowała do pomieszczenia. Nie mogłam doczekać się efektu końcowego.

Po remoncie kuchni byliśmy bardzo zadowoleni, szafki, które zostały, kolorystycznie pasowały do reszty nowych mebli. Poza tym zyskaliśmy dużo przestrzeni do zagospodarowania mogliśmy pochować tam zastawę stołową, która używaliśmy tylko od święta.