Współpraca z dużą firmą transportową

Początkowo miałem inne założenia w kwestii swojej firmy, jednak czas wszystko zweryfikował. Potrzebowałem środków transportu, jednak nie miałem pieniędzy na to, by kupić dodatkowo samochody. Musiałbym również zatrudnić kierowców, co wiązało się z dodatkowymi kosztami.

Częste zlecanie transportu na terenie kraju

transport krajowy śląskZ tak dochodowego interesu nie chciałem rezygnować i dlatego uznałem, że poszukam jakiejś firmy, która oferuje  transport krajowy Śląsk był dość spory a towary do obierania miałem z całego tego obszaru. Wiedziałem, że dzięki korzystaniu z transportu krajowego innej firmy, zdecydowanie zaoszczędzę i to było dla mnie najważniejsze. Znalazłem wiele firm, które oferowały interesujący mnie transport i skontaktowałem się z kilkoma z nich. Jedna oferta odpowiadała mi najbardziej, ponieważ było tanio i na dodatek firma miała dużo dostępnych samochodów z kierowcami. Oznaczało to, że mogłem zlecić transport w ostatniej chwili i miałem wszystko zapewnione. Tego właśnie potrzebowałem, bo dość często zamierzałem zlecać transport towarów z różnych zakątków kraju. Pierwszy transport odbył się już następnego dnia po podpisaniu umowy współpracy. Musiałem ściągnąć palety z Bydgoszczy i miałem na to dwa dni. Oczywiście firma transportowa, z którą współpracowałem od razu wysłała swojego kierowcę po palety i dotarły one do mnie tego samego dnia. Była to duża firma transportowa, która miała zasięg ogólnokrajowy i swoje usługi świadczyli na najwyższym poziomie.

W okresie urlopowym wstrzymałem się z dostawami i odbiorami towarów, ponieważ wielu pracowników nie było i nie chciałem kłaść sobie na głowę zbyt wiele. Po wakacjach zamierzałem wrócić do dawnego rytmu i znowu zarabiać ogromne pieniądze jak do tej pory. Szło mi naprawdę znakomicie.