Własny projekt filmowy

Każdy ma jakąś swoją pasję, w której chciałby się jak najbardziej rozwijać i osiągnąć jakiś sukces. Niektórzy marzą również o tym aby w przyszłości móc się z niej utrzymać i komfortowo żyć.

Tworząc władny projekt filmowy, można wcześniej ukazać muzykę do prezentacji dzieła

muzyka do prezentacjiJest to jednak niesamowicie ciężkie i wymaga wielu poświęceń, nie tylko czasu ale również pieniędzy. Większość ludzi polega, ponieważ nie mają odpowiedniego samozaparcia w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Ja jednak stwierdziłem, że zrobię wszystko co w mojej mocy, najwyżej jak mi się nie uda, to nie będę miał pretensji do siebie. Wymyśliłem więc wielki projekt filmowy, który chciałem zrealizować z pomocą moich znajomych. Nie miałem wielkiego budżetu, a wiedziałem, że na przykład muzyka do filmów jest niezwykle droga. O wiele taniej jest poprosić znajomego, który się tym zajmuje, aby wyprodukował dla mnie kilka utworów. W zamian może liczyć na promocje w moim projekcje. Ludzie chętnie bowiem wspierają innych w takich przedsięwzięciach, ponieważ wiedzą, że sami się dzięki temu promują. Oczywiście będzie mi jeszcze potrzebna muzyka do reklamy filmu, mój znajomy będzie mógł się wykazać. Tworzenie utworów do tego rodzaju produkcji jest niezwykle ciężkie. Nie jest to bowiem muzyka do gier czy muzyka do prezentacji, gdzie potrzeba jednego stałego utworu. Tutaj jest ich potrzebne co najmniej kilkanaście i to różnych. Największy problem sprawiło mi jednak znalezienie ludzi, którzy za darmo chcieliby zagrać w mojej produkcji. Samo zgromadzenie sprzętu pochłonęło cały mój budżet więc nie mogłem sobie pozwolić na płacenie aktorom.

Wielu ludzi, którzy długo już siedzą w tej branży odmówiło mi współpracy, ponieważ uważają, że nalezą się im pieniądze i to duże. Jednak całe szczęście znalazłem kilku, którzy okazali się normalni i pomogli mi w moim projekcie.