Wanny ze spa do ogrodu

Każdy posiadacz dużego domu z ogrodem z pewnością ma na zewnątrz wannę z hydromasażem. Taka wanna może być użytkowana przez cały rok. Dlatego powinna stać w miejscu, w którym  nie będzie przeszkadzać, dobrze jeśli będzie trochę zadaszona. Wanna z hydromasażem sprawdzi się nawet w zimowe wieczory. W sklepach z ogrodowymi basenami i wannami można zakupić różnego rodzaje wanny spa.

Duże ogrodowe wanny spa

wanna zewnętrzna z hydromasażemW sklepach można zakupić kilkadziesiąt modeli podgrzewanych niecek jacuzzi w tym wanny z hydromasażem. Występują one w zróżnicowanej pojemności, a nawet w kształcie i kolorze. Wnętrze wanny zewnętrznej z hydromasażem wykonane jest z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Z bardzo wytrzymałego akrylu, który nie matowieje i jest odporny nawet na zarysowania. Wanny są hartowane, izolowane pianką poliuretanową. Wanna zewnętrzna z hydromasażem posiada dysze pokryte chromem. Taka powłoka zapobiega rozwojowi kamienia na powierzchni. Dysze są niewyczuwalne dla ciała podczas kąpieli w wannie. Dysze mają funkcje napowietrzania. Dzięki temu powietrze wprowadzane do systemu wodnego zwiększa siłę masażu. Koszt wanny zależy od jej wielkości. Zaczynają się od około 20000-40000 złotych. Wanny zewnętrzne sprawdzą się także na dużych tarasach. Posiadają przepływowy podgrzewacz wody o mocy 3000 W. Podnoszenie i utrzymanie temperatury wody nie jest problematyczne.

Wanny z hydromasażem zewnętrzne są często na wyposażeniu większych hoteli i pensjonatów. Taka wanna to duży koszt więc nie każda osoba prywatna inwestuje w taki wydatek. Kąpiel relaksacyjna w bąbelkach nawet w zimowe wieczory to coś bardzo przyjemnego. Wanna z hydromasażem trzyma długo ciepłą wodę. Konstrukcja jest stabilna, mocna i wytrzymała. Zewnętrzne wanny można kupić w sklepie przez cały rok.