Używam tylko matowych lakierów hybrydowych

Kiedyś regularnie chodziłam do kosmetyczki na paznokcie, ale szybko zauważyłam, że mogłabym to robić sama. Zainwestowałam więc we własny zestaw z bardzo dobrą lampą i postanowiłam paznokcie malować sobie w domu. To był dobry pomysł.

Matowymi lakierami do paznokci maluje się łatwiej

matowe lakiery hybrydowe do paznokciTeraz to mogę zmieniać sobie kolory kiedy tylko chcę i sporo na tym oszczędzam. Do malowania stosuję tylko matowe lakiery hybrydowe do paznokci, ponieważ uważam, że są najlepsze dla mnie. Nawet jak zwykłymi lakierami malowałam to też były one matowe. Sądzę, że matowymi też się maluje o wieje łatwiej. Moja siostra poprosiła mnie, żebym i jej pomalowała paznokcie, ponieważ moje matowe lakiery hybrydowe do paznokci tak bardzo jej się spodobały. Zgodziłam się, ponieważ robię to już od jakiegoś czasu i taki lakier bardzo długo utrzymują to wiem, że robię to dobrze. Kiedy jej zrobiłam paznokcie to zapytała mnie, czy myślałam, żeby na tym zarabiać, bo robię to na prawdę świetnie, ale na razie nie chcę. Wystarczy, że sobie sama maluję a o to mi tylko chodziło. Ostatnio to nawet kupiłam sobie nowe matowe lakiery hybrydowe do paznokci w sklepie internetowym i teraz to mam każdy kolor do wyboru. Nawet czasami maluję sobie paznokcie różnymi kolorami i na prawdę fajnie to wygląda. Siostra teraz to regularnie do mnie przychodzi i nawet kupiła swoje własne lakiery, ponieważ mamy różny gust i ona raczej woli zdecydowanie ciemne a ja ich używam rzadko i mam w zapasie jakieś dwa takie kolory. Dużo za to mam jasnych.

Z czasem to robiłam też paznokcie swoim koleżankom. Wszystkim podobały się moje paznokcie i też chciały wyglądać modnie tak jak ja. Wiem, że to był bardzo dobry zakup, ponieważ samodzielnie mogę wszystko robić i zaoszczędziłam bardzo dużo pieniędzy.