Urzekające zapachy Yankee Candle

 

Firma Yankee Candle zasłynęła na całym świecie jako producent doskonałej jakości świec zapachowych. Wśród zalet tych świec wymienia się ich intensywność, wydajność, ale przede wszystkim bogaty asortyment zapachów, które pozwalają nam wybrać aromat, który najlepiej będzie sprawdzał się w konkretnych okolicznościach czy też będzie odpowiadać naszym upodobaniom.

Sezonowe zapachy Yankee Candle

yankee candle zapachyChociaż wybór zapachów świec i wosków zapachowych produkowanych przez Yankee Candle jest naprawdę duży, każdego roku producent wprowadza sezonowo nowe zapachy, które mają na celu zaintrygować klientów i skłonić do zakupu czegoś nowego. Jeśli chodzi o Yankee Candle zapachy sezonowe pojawiają się najczęściej w czterech turach i są dostępne tylko w czasie trwania konkretnej pory roku. Kiedy zbliża się zima i święta Bożego Narodzenia, producent dostarcza nam zapachów korzennych, a także takich, które kojarzą się nam ze świeżością mrozu i leśnym aromatem choinki. Wiosenne zapachy często połączone są z aromatami świąt wielkanocnych. Obok świeżych zapachów pierwszych wiosennych kwiatów, znajdziemy więc, np. zapachy dość słodkie, które mają się nam kojarzyć z czekoladowymi zajączkami. Bardzo ważnymi zapachami są te, które pojawiają się bliżej lata i mają kojarzyć się z dziecięcą radością, przywołując nam wspomnienia z przeszłości i chwile pełne wolności i niczym nieograniczonej swobody działania.

Jesienne zapachy są kwintesencją tego, czym tak naprawdę są świece zapachowe. Kiedy zapalimy świecę z sezonowym, jesiennym aromatem, możemy poczuć się bezpiecznie i ciepło w swoim domu, oddając się chwili relaksu i marzeniom, które każdy z nas w sobie posiada. Dzięki temu zapachy te cieszą się bardzo dużą popularnością, a klienci wyczekują ich z wytęsknieniem.