Uczęszczam na rehabilitację kręgosłupa

Mam pracę siedzącą, co ostatnio zaczęłam bardzo mocno odczuwać. Coraz częściej dokucza mi kręgosłup a standardowe ćwiczenia nie są wystarczające. Muszę znaleźć pomoc u specjalisty, ponieważ problem się coraz bardziej pogłębia.

Rehabilitacja na kręgosłup bardzo mi pomogła

rehabilitacja kręgosłupa krakówKiedy poszłam do lekarza, ażeby porozmawiać na ten temat to dowiedziałam się, że jest mi potrzebna rehabilitacja kręgosłupa kraków i dostałam skierowanie do odpowiedniej placówki. Tego samego dnia się tam udałam, żeby dowiedzieć się jakie są terminy. To jest prywatna placówka i miałam nadzieję, że moja rehabilitacja kręgosłupa kraków będzie się odbywała w godzinach popołudniowych. Nie chcę się zwalniać z pracy a będę musiała mieć zabiegi przez dwa tygodnie. W środku była pielęgniarka, która przyjęła moje skierowania i zaprosiła do gabinetu. Był tam specjalista, który ma się mną zając. Sprawdził jaka rehabilitacja kręgosłupa kraków jest dla mnie wskazana i zaoferował odpowiednie zabiegi. Ucieszyłam się, ponieważ zapisana jestem codziennie na godzinę dziewiętnastą. Po pracy zdążę wrócić do domu i zjeść obiad. Moja rehabilitacja kręgosłupa kraków ma się zacząć od przyszłego poniedziałku. Przygotowywałam się do niej cały czas. Wiem, że dzięki temu kręgosłup nie będzie mi tak dokuczał. Moja znajoma już miała taką rehabilitację i teraz już nie narzeka na żaden ból. Liczyłam na to samo. Pierwszego dnia miałam bardzo ciekawe zajęcia i ku mojemu zdziwieniu, od razu zauważyłam różnicę. Kiedy następnego dnia rano wstawałam nic mnie nie bolało.

Po dwóch tygodniach czuję się znakomicie. Nic mnie nie boli a rehabilitacja mi bardzo pomogła. Dostałam nawet zestaw ćwiczeń, które mogę wykonywać w domu i codziennie to robię. Chcę mieć zdrowy kręgosłup i nie odczuwać bólu.