Ubieram się modnie w second handach

Czy modny ubiór zawsze oznacza wysoką cenę za produkty? Niekoniecznie. Fakt, można wydać kilkaset złotych i wyglądać jak modelki z okładek, ale po co tracić aż tyle pieniędzy? Skoro za o wiele mniejszą kwotę można wyglądać równie dobrze.

Sklepy z odzieżą używaną

modna odzież używana z AngliiMoje ulubione sklepy wcale nie mają wygórowanych cen. Tam modna odzież używana z Anglii jest w całkiem przystępnych cenach, a czasami jeszcze dany model odzieży nie został jeszcze wprowadzony do obiegu w naszych, polskich sieciówkach. Czasami też danej części garderoby w ogóle nie planowano sprzedawać w polskich sklepach, i w ten sposób mam coś ekstra, tylko dla mnie. Nie cierpię widzieć, że koleżanka z roku nosi taką samą sukienkę, czy bluzkę jak ja. Zawsze tak się zdarzało, gdy ubierałam się w naszych butikach. Bardzo mnie to drażniło, i miałam ochotę od razu się przebrać. Dopiero później jakoś przypadkiem trafiłam na sklep z używaną odzieżą i odkryłam jego magię. Było tam wiele ciekawych rzeczy, niebanalnych i nieoklepanych. Uwielbiam oryginalność, dlatego od razu znalazłam coś dla siebie. Wiedziałam, że zaraz w tym ciuchu nie będzie paradować pół miasta, że będę go miała tylko ja. Niektóre osoby nie reagują zbyt optymistycznie na zakupy w sklepie z używaną odzieżą, ale ja jestem w tych sklepach totalnie zakochana. Każdemu będę je polecała, bo dzięki temu wyglądam zupełnie inaczej niż wszyscy. I jakość mają genialną, w ogóle materiał nie drapie, ani nie uczula. Ubrania są praktycznie tak delikatne, że nawet nie czuję ich na sobie. Jak w takim puchu bym chodziła.

Odkąd uczęszczam do tych sklepów, nigdy nie mogę powiedzieć, jak każda kobieta, że nie mam się w co ubrać. Moja szafa jest wypełniona po brzegi oryginalnymi ubraniami, prosto z Anglii. Jestem bardzo zadowolona, i cieszę się, że odkryłam magię sklepów z odzieżą używaną.