Świetnej jakości dron w niskiej cenie

Drony stały się tak popularną rozrywką, że na ich punkcie obecnie szaleje większość z nas bez względu na płeć. Nic dziwnego bowiem taki rodzaj zabawy kojarzymy z dzieciństwa, kiedy bawiliśmy się helikopterami sterowanymi zdalnie i pamiętamy jak wiele nam uciechy te zabawki dawały.

Najlepszy dron dla początkujących

hubsan x4 h107pKiedy tylko zobaczyłam pierwsze filmiki z dronami od razu się w nich zakochałam. Doskonale pamiętam, jak w dzieciństwie bawiłam się z bratem malutkim helikopterem na pilota. Była to niestety jego zabawka i rzadko pozwalał mi się nią bawić, a przyznam, że bardzo ją polubiłam. Dlatego, kiedy pokazały się drony od razu wiedziałam, że sobie takiego zakupię. Początkowo jednak znalazłam tylko profesjonalne i niesłychanie drogie modele, dlatego na jakiś czas porzuciłam swoje marzenie o lataniu dronem. Na szczęście wkrótce okazało się, że powstały firmy specjalizujące się w dronach dla początkujących, które były nieporównywalnie tańsze od dronów, jakie spotkałam na samym początku. Hubsan x4 h107p był moim pierwszym modelem, który całkowicie spełnił moje oczekiwania w stosunku do dronów i kosztował naprawdę niewiele. Jestem kobietą, a zatem zwracam dużą uwagę również na wygląd, a ten dron już przez samą wizualną prezentację, całkowicie skradł moje serce. Najważniejszy jednak był dla mnie fakt, iż został on zaprojektowany właśnie dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z lataniem.

Na początku bawiłam się dronem, który działał w trybie „easy”, aby na spokojnie nauczyć się nim latać bez wpadania na przeszkody, obecnie, kiedy tylko czas mi na to pozwala, zabieram drona na swój ogródek, bądz do parku i bawię się nim wykonując najróżniejsze akrobacje, co gwarantuje mi drugi tryb dla zaawansowanych. Może i jestem dorosłą osobą, ale nic wcześniej nie dostarczyło mi tak świetnej rozrywki.