Sprzedałem mieszkania w trójmieście dzięki home staging

Jakiś czas temu zostałem właścicielem trzech mieszkań. Miałem liczną rodzinę, która zostawiła dla mnie pokaźny spadek. Jednak pomimo przychylności losu nie chciałem dłużej zostać w Polsce. Chciałem osiedlić się w Szwajcarii.

Chciałem sprzedać mieszkanie i znalazłem usługę home staging

home staging trójmiastoMiałem tam upatrzoną działkę na dom, a na dodatek poznałem stamtąd kobietę i nie miałem dla kogo zostać w kraju. Oczywiście mieszkania okazały się dla mnie wspaniałą deską ratunkową. Dzięki nim mogłem mieć pieniądze na świeży start. Taki zastrzyk gotówki podczas przeprowadzki był jak wygrana na loterii. Zależało mi tylko i wyłącznie na ich sprzedaży po jak najlepszej cenie. W tym celu postanowiłem skorzystać z usług doświadczonej firmy oferującej home staging trójmiasto. Ten zabieg polegał na przygotowaniu mieszkania tak aby przyciągnął sporo zainteresowanych. Na dodatek techniki najlepszych specjalistów pozwalały na sprzedaż mieszkań po wyższej cenie. Uznałem, że nie ma co się spieszyć i oddam swoje mieszkania w ręce specjalistów. To okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście musiałem trochę zainwestować ale od razu zauważyłem fachowe działania wymierzone w kierunku moich trzech mieszkań. Byłem zaskoczony efektem końcowym. Na dodatek pojawiło się sporo chętnych i aż dwa z nich udało mi się sprzedać w doskonałej cenie. Nad trzecim się zastanawiałem i w końcu stwierdziłem, że będę je wynajmował. Po rozmowie ze swoim agentem uznałem, że w życiu potrzebne jest jakieś zabezpieczenie i najwyżej sprzedam je za kilka lat.

Poczucie, że w razie porażki mam gdzie wracać było dla mnie nie zwykle ważne i chciałem sobie zostawić takiego asa w rękawie. W taki sposób pozostało mi spore mieszkanie w Gdańsku. Jego lokalizacja była dla mnie bardzo atrakcyjna i wiedziałem, że w krótkim czasie znajdzie się chętny aby je wynajmować.