Rower dedykowany kobietom

 

Moda na sport to prawie jak moda na stylowy ubiór – żadna z nich nigdy nie przeminie. A jeśli już o tej pierwszej modzie, modzie na aktywność sportową mowa, to w przypadku kobiet zdecydowanie najbardziej praktycznym, jak i sprawdzonym rozwiązaniem będzie wszystkim znany rower. 

Rower Kross dla miłośniczek aktywnego wypoczynku

kross lea 1.0Po prostu. Nie trzeba czytać elaboratów autorstwa specjalistów z dziedziny sportów rekreacyjnych, by zauważyć, jak wiele zalet ma w sobie ten znakomity pojazd – ekonomiczny środek lokomocji, jak również i narzędzie treningowe. Te kluczowe cechy ma w sobie kross lea 1.0. Polska firma z czołówki firm specjalizujących się w branży rowerowej już kolejny rok w swej ofercie rowerów rekreacyjnych posiada specjalnie opracowany segment rowerów dedykowany wszystkim aktywnym paniom. Aktywnym zarówno bardziej, jak też i mniej – rowery linii Lea firma Kross właśnie po to stworzyła. Rower ma być dostosowany do indywidualnych potrzeb, tudzież oczekiwań wynikających z priorytetów sportowych, a ponadto ma być także przyjemny dla przysłowiowego portfela każdej z użytkowniczek jednośladów. I rowerowa Lea 1.0 właśnie taka jest. Spełnia podstawowe potrzeby, gwarantuje zadowolenie z każdej wyprawy rowerowej. Oprócz tego przyciąga uwagę swoim „kobiecym” wyglądem (w dwóch wariantach kolorystycznych), bowiem ramę rowerową charakteryzuje profil inny niż w klasycznych rowerach – ma kształt znacznie bardziej opływowy, a do tego konstrukcja górnego złącza jest w zależności od wzrostu każdej z użytkowniczek odpowiednio obniżona.

Rower na obecne realia, podobnie, jak samochód – ma być wielofunkcyjny. Wymóg ten spełnia rower marki Kross, która zadbała o to, by jakość i cena szły ze sobą w parze. Kross skomponował sportowe rowery dla rekreacyjnych rowerzystek w oparciu o dobrej klasy wyposażenie wsparte 5-letnią gwarancją.