Rodzinny rejs jako wakacyjna przygoda w Chorwacji

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i czas urlopu. Zawsze z mężem bierzemy urlop na sam koniec sierpnia i wtedy wyjeżdżamy z dziećmi na upragniony odpoczynek. Wybieramy sierpień, bo wtedy jest stosunkowo mniej turystów i jest luźniej. W tym roku planujemy wyjechać na wakacje zagraniczne. Jako że latać samolotami nie lubimy, to wybraliśmy opcję wyjazdu samochodem do Chorwacji.

Wymarzony rodzinny rejs w Chorwacji

rejs rodzinny chorwacjaPo tym jak wybraliśmy kierunek wyjazdu zaczęliśmy rozmyślać co będziemy robić, by jak najlepiej spożytkować ten wolny czas. Jeśli chodzi o naszą rodzinę, to dzielimy się na dwie części, ja i mój syn lubimy spędzać wakacje aktywnie, zaś mąż z córką stawiają typowo na wypoczynek. Dlatego, aby dogodzić każdemu to jedziemy na dziesięć dni z czego pięć dni to jest leżenie na plaży i nic nie robienie, a druga połowa czasu, to zwiedzanie i korzystanie z różnych form aktywności fizycznej. Plan wyjazdu zawsze robimy wcześniej, wynajdujemy w danym miejscu ciekawe punkty, które chcielibyśmy zobaczyć. W tym roku zgodnie zamarzył nam się rejs rodzinny Chorwacja to ponoć piękne miejsce, idealne na tego typu wycieczki. Ofert rejsów w internecie jest sporo, ale większość prowadzone są przez zagraniczne biura, w których wycieczka jest w języku angielskim. Jako że dzieci nie potrafią mówić w obcym języku, to szukałam oferty w internecie, w której wycieczkę organizuje polskie biuro podróży. Dzięki wybraniu polskiego przewodnika mamy szansę, dowiedzieć się ciekawostek o kraju, do którego jedziemy.

Zamawiając taki rejs z wyprzedzeniem, możemy zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy. Do wakacji jeszcze kilka tygodni, a my już nie możemy się na niczym innym skupić. Marzy nam się chwila odpoczynku, zapomnienie o problemach życia codziennego.