Rewizor gt i własna restauracja

Od dawna marzyłam o tym, żeby rozpocząć własną działalność gospodarczą, a konkretnie założyć własna restaurację. Uwielbiam kuchnię włoską, szczególnie pizzę i makarony. Od lat gotuję, nie tylko dla siebie, ale również dla mojej rodziny i znajomych. Chodziłam także na liczne kursy, żeby doskonalić swoje umiejętności, i umieć jeszcze więcej.

Rewizor gt się przyda?

rewizor gtW końcu zdecydowałam, ze to najwyższy czas i teraz jest dobra pora dla własnego biznesu. Zaczęłam oczywiście od wyboru właściwego miejsca i wyposażenia wnętrz. Chciałam, żeby miało ono klimat i wygląd włoski, żeby pasowało do serwowanych tu dań. Na szczęście znalezienie takich mebli nie było dla mnie bardzo problematyczne. Jednak musiałam też znaleźć sposób na zarządzanie swoim biznesem. To było dla mnie o wiele bardziej skomplikowane niż gotowanie dla kilkudziesięciu osób. Po prostu nie znałam się na tym zbyt dobrze. Słyszałam, ze są takie programy jak pc market, które mogą być dla nas pomocne. Jednak to nie było dla mnie, ten program mi nie pasował. Potem jednak odkryłam program enova365 i on był dla mnie o wiele bardziej potrzebny, a do tego też ułatwiał mi różne zamawianie produktów, sprawdzanie stanów magazynowych i tym podobnych rzeczy. Rewizor gt mógłby też mi się przydać. Do księgowości na pewno byłby jak znalazł.

Kupiłam również program sprzedażowy pos, dzięki czemu mogłam zainstalować ekrany dotykowe, do składania zamówienie. To na pewno też wiele rzeczy mi ułatwi. Cieszę się, ze jednak udało mi się znaleźć coś takiego, co sprawiło, ze otwarcie własnej restauracji stało się dla mnie o wiele prostsze.