Przyczepka firmy Qeridoo

Posiadając małe dziecko, nie musimy rezygnować z aktywności fizycznej, szczególnie jeżeli lubimy jeździć na rowerze. Maluchy bardzo lubią spędzać czas z rodzicami, więc na pewno będą przeszczęśliwe kiedy zabierzemy je na przejażdżkę w przyczepce.

Co posiadają przyczepki rowerowe z firmy Qeridoo?

przyczepka rowerowa qeridoo sportex 1Decydując się na zakup przyczepki do roweru, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, jakość wykonania i funkcjonalność. Jeżeli poza jazdą na rowerze, lubimy biegać, to powinna nas zainteresować przyczepka rowerowa Qeridoo Sportex 1. Jest to bardzo lekka przyczepka, która świetnie się sprawdza jako praktyczny wózek do biegania i funkcjonalny wózek do przewożenie dziecka na rowerze. Model Sportex 1 jeździ na trzech kółkach, z czego przednie jest obrotowe, dla łatwiejszego manewrowania i jest ruchome. Możemy je złożyć i zamontować specjalny dyszel rowerowy, dzięki któremu zabierzemy dziecko na przejażdżkę rowerową. W środku może się zmieścić jedno, albo dwójka dzieci. Maluchy mają tak wystarczająco dużo miejsca, aby wyprostować nóżki i wygodnie się położyć. Fotel posiada możliwość regulacji oparcia, dzięki czemu dzieci mogą siedzieć, lub leżeć. Dodatkowym zabezpieczeniem są zagłówki, które też można ustawić na odpowiedniej wysokości, aby głowa dziecka była stabilnie trzymana w razie szarpnięcia, czy gwałtownego hamowania. Przyczepka Qeridoo pasuje do każdego roweru i bardzo wygodnie się z nią biega. Ma sporo schowków i pojemną torbę na rzeczy dziecka.

Przyczepki Qeridoo możemy kupić w dobrych sklepach rowerowych, lub w internecie. Producent udziela na nią aż dwuletniej gwarancji, która daje poczucie pewności, że wybieramy dobry model przyczepki dla swojej pociechy. Mogą nią jeździć dzieci w wieku od sześciu miesięcy do nawet czterech lat.