Prywatny gabinet stomatologiczny i fototapety dla dzieci

Pani Mariola prowadzi własny gabinet stomatologiczny. Już na studiach wiedziała, że chce pracować na własną rękę. Początkowo wynajmowała po prostu mieszkanie w bloku, z czasem jednak postanowiła zmienić lokalizację wynajmując lokal bliżej centrum.

Fototapety dla dzieci je uspokajały

fototapety dla dzieciWraz z przenoszeniem gabinetu postanowiła na nowo go urządzić. Koleżanka zaproponowała tematyczne napisy na ścianę. Przyglądając się ofertom w internecie postanowiła jednak, że fototapeta na wymiar byłaby jeszcze lepszym rozwiązaniem. Szczerze się zdziwiła, że firmy oferujące fototapety na wymiar mają osobną zakładkę przeznaczoną dla gabinetów dentystycznych. Większość z motywów nie przypadła jednak pani Marioli do gustu. Nie uważała, żeby zdjęcie wierteł stomatologicznych mogło kogokolwiek zachęcić do korzystania z jej usług. Zastosowała więc inną taktykę. Kilka wyraźnych, szeroko uśmiechniętych twarzy witało pacjentów w poczekalni. W samym gabinecie umieściła napisy na ścianę z hasłami zachęcającymi do dbania o zęby i higienę ust. Swoistą nowością na skalę całego miasta było specjalnie wydzielone pomieszczenie dla małych pacjentów. Fototapety dla dzieci nie tylko działały uspokajająco ale i edukowały. To było świetne rozwiązanie, gabinet przyjazny dzieciom był tak bardzo popularny, że wizyty były bookowane z niemal dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Generalnie popularność usług pani Marioli wzrosła kilkakrotnie.

Pacjentów było tak dużo, że była zmuszona znacznie zwiększyć godziny otwarcia gabinetu. Nie narzekała jednak, o to w końcu chodziło. Doskonale zdawała sobie bowiem sprawę, że w tym zawodzie satysfakcja jej klientów jest najważniejsza.