Prywatne gabinety kardiologiczne i inne

Opieka medyczna jaką oferują przychodnie świadczące usługi NFZ pozostawia wiele do życzenia, nie chodzi tu o wiedzę lekarzy lecz o długość oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty.

W Łodzi łatwiej o kariologa prywatnego niż publicznego

kardiologDlatego warto zapisać się do lekarzy przyjmujących w prywatnych gabinetach których na terenie miasta Łódź jest duży wybór. Kardiolog – Łódź zaprasza pacjentów do prywatnego gabinetu i zapewnia profesjonalną obsługę, dogodne godziny przyjęć i krótkie terminy. Lekarz zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca, przewodzenia oraz nadciśnienia tętniczego, zapewnia opiekę pacjentom którym wszczepiono stymulatory serca lub kardiowertery-defibrylatory oraz osobami kwalifikowanymi do zabiegu ablacji, a także konsultuje pacjentów z chorobą nowotworową. Nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia chorób serca pozwala zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług i badań USG serca czy EKG. Łódź proponuje prywatne gabinety, w których możemy uzyskać opiekę medyczną jaką świadczy lekarz endokrynolog, udzielając konsultacji, diagnostyki i leczenia zaburzeń hormonalnych. Pacjent może otrzymać pomoc w chorobach takich jak: zaburzenia wzrostu, zespół Turnera, zaburzenia w odżywianiu, opóźnione lub wczesne dojrzewanie płciowe, przedwczesny rozwój gruczołów piersiowych, choroby przysadki, nadnerczy, jajników, jąder, nadciśnienie tętnicze związane z zaburzeniami hormonalnymi, osteoporozę i inne. Prywatną pomoc medyczną Łódź zapewnia też w takiej specjalizacji jak lekarz ginekolog który szuka rozwiązań, problemów ginekologicznych szerzej, diagnozując pacjentkę bierze pod uwagę aspekty żywienia, otyłości i niedowagi. Ginekolog, prowadzi ciążę pacjentki, wykonuje USG narządu rodnego, zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności, leczy zaburzenia miesiączkowe. Ponadto wykonuje badania piersi i KTG.

Kolejną dziedziną jest medycyna pracy w Łodzi, i tu również funkcjonują gabinety prywatne, świadcząc pacjentom zlecone przez pracodawców badania konieczne do wykonywania pracy na konkretnym stanowisku.