Produkuję meble do kuchni na wymiar

 

Zawsze miałem smykałkę do różnych prac manualnych i lubiłem tworzyć różne rzeczy. Po technikum znalazłem pracę w stolarni, a po kilku latach zacząłem myśleć nad otwarciem własnego biznesu i robieniem mebli na zamówienie.

Kuchenne meble o idealnych wymiarach

meble na wymiarPoczątki były trudne, chociaż zacząłem współpracę ze znajomymi ze szkoły, którzy mieli już doświadczenie z robieniem i projektowaniem mebli. Dopiero po kilku projektach udało się nam wypracować odpowiedni system pracy i zaczęliśmy dostawać bardzo pozytywne opinie od klientów, którzy potem polecali nas swoim znajomym. Robimy przede wszystkim meble do kuchni, ponieważ to one są najczęściej poszukiwane. Wiele osób ma ciasne i małe kuchnie w blokach, więc takie meble to dla nich jedyna szansa, żeby mieć wygodną i funkcjonalną kuchnię. Robimy przede wszystkim meble w bardzo nowoczesnym stylu i wprowadzamy wszelkie nowinki i trendy, jakie się pojawiają na świecie i stopniowo zyskują popularność również w Polsce. Staramy się, żeby nasze meble na wymiar były maksymalnie wygodne i łatwe w obsłudze, a także bezpieczne. Dlatego unikamy ostrych krawędzi i wystających elementów. Proponujemy klientom wygodne systemy przechowywania, by nic nie wypadało na ziemię, gdy szukają określonej rzeczy. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na tak zwane meble na dotyk, które wystarczy lekko nacisnąć, żeby wysunąć szafkę i łatwo sięgnąć po potrzebną rzecz. Takie rozwiązanie jest popularne zwłaszcza wśród rodzin z malutkimi dziećmi, bo pozwala otworzyć szafkę nawet gdy ma się dziecko na rękach, wystarczy docisnąć drzwiczki nogą.

Zamykanie też jest wygodne, właściwie po lekkim popchnięciu zamykają się same i do tego bardzo cicho. Wysuwane szafki i kosze pozwalają na wygodną organizację, więc są częstym rozwiązaniem w meblach kuchennych i pewnie w nadchodzących latach będą wykorzystywane jeszcze częściej.