Potrzebowałam złotego łańcuszka z medalikiem

 

Moja chrześnica niedługo miała mieć swoją pierwszą komunię świętą. Ponieważ uroczystość zbliżała się wielkimi krokami, musiałam wymyślić jaki prezent jej kupię z tej okazji. Nie chciałam dawać żadnych pieniędzy, bo wiedziałem, że rodzice i tak nie kupią niczego za te pieniądze dziecku. Doszłam do wniosku, że złoty łańcuszek z medalikiem będzie dobrym prezentem.

Jakie są ceny za złote łańcuszki z medalikami?

złoty łańcuszek z medalikiem cenaPo kupno takiego łańcuszka udałam się do jubilera. Wiedziałam, że znajdę tam ciekawe łańcuszki przeznaczone i pasujące do kilkuletnich dzieci. I miałam rację. U jubilera znalazłam bardzo duży wybór łańcuszków, które mi się spodobały. Niektóre były już z medalikami, do innych medalik należało dokupić osobno. Po obejrzeniu większości złotych łańcuszków, zdecydowałam się zakupić dla chrześnicy złoty łańcuszek z medalikiem Cena tego łańcuszka była dosyć przystępna tym bardziej, że był on wykonany ze złota wysokiej próby, dokładnie próby 999. Taki łańcuszek był bardzo delikatny, ale naprawdę przepiękny. Do kompletu dołączony był medalik, który również wykonany był ze złota, a do tego był przyozdobiony cyrkoniami. Od razu zdecydowałam się go zakupić i poprosiłam o zapakowanie na prezent. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Mojej chrześnicy bardzo spodobał się taki złoty łańcuszek z medalikiem i była bardzo zadowolona z prezentu.

Bardzo się ucieszyłam, że udało mi się trafić w gusta mojej chrześnicy. Kupno tego złotego łańcuszka było opłacalne również dlatego, że jubiler dawał na niego gwarancję oraz chrześnica mogła go zanosić do czyszczenia za darmo w ramach promocji przy zakupie. Zakupiony przeze mnie łańcuszek miał odpowiednią długość, którą można było swobodnie regulować oraz zapięcie, które było bardzo wygodne.