Potrzebowałam sprawdzonej pracowni architektonicznej

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że będę mieszkać w bloku. Od zawsze marzył mi się własny dom, na przedmieściach miasta. Teraz wreszcie stanęłam przed możliwością kupna działki i wybudowania na niej domu. Obecnie byłam na etapie wyboru projektu domu. Szybko przekonałam się, że najlepiej będzie zatrudnić architekta, który wykona indywidualny projekt.

Skorzystałam ze sprawdzonej pracowni architektonicznej

sprawdzona pracownia architektoniczna krakówTylko wtedy miałabym pewność, że dom będzie spełniał wszystkie moje oczekiwania i preferencje. Miałam bowiem ciekawe pomysły, które chciałam zrealizować, ale było to niemożliwe w przypadku kupna gotowego projektu. W takiej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak znaleźć odpowiedniego architekta, który by się tym za mnie zajął. Na szczęście udało mi się to bez problemu. Była mi potrzebna sprawdzona pracownia architektoniczna Kraków to duża miejscowość, i bardzo szybko udało mi się znaleźć tutaj pracownię, w której pracował znany i uznany architekt. Posiadał on wieloletnie doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu projektów domów jednorodzinnych. Miał on bardzo szybkie terminy, a w dodatku przystępne ceny za realizację projektu. Umówiłam się z nim telefonicznie już na następny dzień. Podczas spotkania wysłuchał on wszystkich moich potrzeb, a także dokonał już pierwszego, wstępnego szkicu domu. Kilkanaście dni później zadzwonił do mnie, że mogę zobaczyć projekt.

Byłam bardzo zadowolona z tego co zrobił. Projekt bardzo mi się spodobał, a poprawki, które chciałam, aby wprowadził były naprawdę niewielkie. Jestem bardzo zadowolona z jego projektu, a także pomocy, którą mi wyświadczył przez cały okres przygotowywania, a następnie realizacji projektu. Cieszę się, że do niego trafiłam ponieważ jest to naprawdę doświadczony i godny zaufania architekt.