Potrzeba lekarza urologa dziecięcego

Nasz 10-letni synek od jakiegoś czasu jest bardzo zamknięty w sobie. W szkole trzyma się daleko od grupy, a w domu wstydzi się nawet nas, swoich rodziców. Długo zastanawialiśmy, co się stało, że nasze dziecko, które było niemal nadpobudliwe, stało się tak nagle bardzo nieśmiałe i zamknięte w sobie. Po długiej obserwacji zauważyłam, jakie jest problem.

Skuteczność urologa dziecięcego

urolog dziecięcy bydgoszczZauważyłam, że nasz synek ma problemy z oddawaniem moczu. Kiedy jest w toalecie, słychać przerywany strumień moczu, a w nocy niestety występują epizody moczenia nocnego, co u 10-letniego chłopca nie powinno mieć w ogóle miejsca. Długo się zastanawiałam, co może być przyczyną i niestety nie wpadłam na pomysł. Jeszcze dłużej myślałam nad tym, czy najpierw porozmawiać z mężem, czy może syna zapytać o jego problem. Jednak niemal oczywiste było dla mnie, ze mi nie odpowie. Mimo wszystko postanowiłam porozmawiać z dzieckiem, jednak nie pytałam, ale podzieliłam się obserwacją. Synek potwierdził i się rozpłakał. Powiedziałam, że pójdziemy do lekarza, który nam pomoże. Następnego dnia wybraliśmy się do urologa dziecięcego, który od razu zdiagnozował, dzięki czemu nasz synek powoli wraca do zdrowia pod tym względem. Lekarz jest naprawdę świetny, z całym zaangażowaniem przekazuję komu mogę, że miastem, w którym pracuje naprawdę wykwalifikowany urolog dziecięcy Bydgoszcz. Teraz synek zaczyna się trochę otwierać na kontakt z innymi i przede wszystkim nie jest cały czas smutny.

Problemy urologiczne u dzieci są czymś, co nie zdarza się zbyt często, dlatego często bagatelizujemy problem, uważając że dziecko dramatyzuje. Warto jednak wybrać się do wykwalifikowanego urologa dziecięcego, który zdiagnozuje oraz wyleczy problem. U dzieci jest to bardzo ważne, ponieważ wiąże się z poczuciem akceptacji.