Poszukiwania kantora walutowego w Warszawie

Niedawno wraz z moją żoną urządziliśmy przyjęcie z okazji naszej okrągłej rocznicy ślubu. Zaprosiliśmy na tę uroczystość moją ciotkę, która na co dzień mieszka zagranicą i niestety, nie mogła przyjechać na przyjęcie. Nie zapomniała ona jednak o nas i przysłała nam prezent. Była to gotówka w zagranicznej walucie. Musieliśmy teraz znaleźć miejsce, gdzie będziemy mogli ją wymienić.

Znaleźliśmy kantor blisko centrum Warszawy

pobliski kantor walutowy w WarszawieNie będę ukrywać, że była to dosyć znaczna suma pieniędzy, dlatego zależało nam na tym, aby uzyskać jak najlepszy kurs wymiany waluty. Do tej pory nigdy nie wyjeżdżaliśmy zagranicę, dlatego nie mieliśmy doświadczeń z żadnymi kantorami. Na szczęście z pomocą przyszedł nam mój kumpel z pracy, który polecił nam pobliski kantor walutowy w Warszawie. Znajdował się on blisko centrum Warszawy, niedaleko naszego miejsca zamieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się tam udać jeszcze tego samego dnia. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim, dlatego że faktycznie mieli oni bardzo wysokie kursy wymiany walut i można było wymienić tam pieniądze w bardzo przystępnej ofercie. W dodatku można było negocjować swoją cenę, co okazało się dla nas jeszcze bardziej korzystne, ponieważ udało nam się wynegocjować naprawdę korzystną kwotę wymiany waluty. Niby była to różnica kilku groszy, ale przy takiej kwocie była ona dosyć znaczna.

Byłam bardzo zadowolony z obsługi w tym miejscu. Przede wszystkim dlatego, że nie było problemów z wymianą dużej ilości gotówki jednocześnie, a poza tym obsługa była bardzo miła i profesjonalna. Wszystko odbywało się w osobnym pomieszczeniu, który był w pełni monitorowany, ale nikt z zewnątrz nie mógł usłyszeć ile pieniędzy wymieniam, i ile gotówki mam przy sobie. To było dla mnie bardzo ważne.