Poszukiwania dekoracyjnej taśmy ledowej

Zbliżały się walentynki. Postanowiliśmy z mężem spędzić je w domu. Powiedziałam mężowi, że w tym roku to ja zajmę się organizacją tego święta. Miałam zaplanowany romantyczny wieczór. Potrzebowałam tylko odpowiedniej dekoracji, żeby nadać temu wieczorowi blask. W jednym z magazynów kobiecych przeczytałam o ledowych taśmach dekoracyjnych. Właśnie coś takiego było mi potrzebne.

Do czego można wykorzystać taśmę ledową?

taśma led jednokolorowaPoszukiwania odpowiedniej taśmy ledowej zaczęłam od internetu. Mogłam zamówić coś online, ale nie chciałam przepłacać za wysyłkę, a poza tym nie miałam czasu czekać kilku dni na kuriera. Jednakże znalazłam niedaleko miejsca pracy sklep, w którym mogłam dostać takie dekoracje. Następnego dnia po pracy udałam się do tego sklepu. Był to duży sklep, dlatego nie chcąc tracić czasu zaczepiłam ekspedientkę i powiedziałam, że interesuje mnie taśma led jednokolorowa. Od razu zaprowadziła mnie na odpowiedni dział i pokazała mi kilka taśm. Powiedziała, że najlepsze są taśmy na baterię. Do zasilenia takiej taśmy wystarczy jedna mała bateria, którą wkłada się w specjalną kieszonkę, więc nie wystają one nieestetycznie z poza taśmy. Bardzo mi się podobało takie rozwiązanie. Sprzedawczyni zapewniła mnie także, że taka taśma jest bardzo trwała. Baterie wystarczają na długo, a ledowe małe żaróweczki nie przepalają się. Zdecydowałam się na zakup takiej taśmy w kolorze czerwonym.

Taka ledowa taśma jest świetną dekorację na wiele okazji. Można ją zarówno zamontować na ścianie jak i wykorzystać jako dekorację stołu czy szafki nocnej. Mnie przydała się nie tylko w walentynki, ale także jako świetlna ozdoba na Boże Narodzenie oraz do przebrania na Halloween. Taśma rzeczywiście okazała się bardzo trwała. Do tej pory działa, a do jej zasilania wystarczy jedna mała bateryjka.