Poszukiwania agencji nieruchomości

Niedawno zdecydowaliśmy się z mężem na sprzedaż domu na wsi, w którym dotychczas mieszkaliśmy. Zdecydowaliśmy się „na stare lata” przeprowadzić do miasta, gdzie będziemy mieli wszędzie bliżej i nie będziemy mieli tylu obowiązków związanych chociażby z odśnieżaniem podjazdu. Teraz musieliśmy jeszcze tylko znaleźć kupca na nasz dom. Wiedzieliśmy, że nie będzie to proste.

Gdzie w Gdyni znajdę dobrą agencję nieruchomości?

agencja nieruchomości gdyniaNie chcieliśmy dać się oszukać, dlatego postanowiliśmy zatrudnić agencję nieruchomości, które zajmie się za nas poszukiwaniem klientów oraz dokonywaniem wszelkich formalności. Zależało nam na tym, aby była to naprawdę doświadczona i sprawdzona agencja nieruchomości Gdynia to duża miejscowość, dlatego nie mieliśmy z tym najmniejszych problemów. Szybko udało nam się znaleźć doświadczona agencję, która była polecana przez wielu poprzednich klientów. Dużą zaletą tej agencji pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości był fakt, że można się było z nimi umówić na rozliczenie prowizyjne, dopiero po sprzedaniu mieszkania. Dzięki temu miałam pewność, że płacę za efekt. Dodatkowo pomagali oni przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z kupnem i sprzedażą mieszkania. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to było naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą agencją nieruchomości.

Przede wszystkim dlatego, że pracowali tam doświadczeni pracownicy, którzy pomogli nam nie tylko znaleźć odpowiedniego klienta, ale także pomogli przy skonstruowaniu odpowiedniego ogłoszenia sprzedażowego oraz załatwieniu wszystkich formalności notarialnych, a także przy sporządzeniu umowy kupna – sprzedaży. Dzięki temu wszystkie ważne zadania mogliśmy powierzyć specjalistom i sami nie musieliśmy się już tym przejmować.