Pośrednik pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny

Gdy rok temu zaczynaliśmy budowę naszego domu to byliśmy pewni, że mamy na to wystarczająco dużo pieniędzy. W między czasie ceny materiałów budowlanych i usług wystrzeliły w górę i to dosłownie. Nasz budżet wystarczył co prawda na postawienie domu w stanie deweloperskim, ale na wykończenie w środku musieliśmy wziąć spory kredyt.

Szybko złożyliśmy wniosek u doradcy kredytowego

doradca kredytowy wrześniaCałe szczęście, że mam spore znajomości, które okazały się bardzo przydatne. Nie chciało nam się za kredytem chodzić po bankach, więc szybko zdobyłem namiary na polecanego doradcę od kredytów. Poszliśmy z żoną do takiego właśnie pośrednika i w jednym miejscu złożyliśmy wnioski o kredyt do dwóch różnych banków. Przyznam szczerze, że samemu to bym nawet chyba nie umiał wypisać tych wszystkich bankowych druków. A tak to wszystko wypełnił nasz zaufany doradca kredytowy Września to miasteczko, do którego wybraliśmy się w sprawie naszego kredytu. Dzięki pośrednikowi mogliśmy skorzystać z najbardziej atrakcyjnej oferty. Złożenie wniosków do dwóch banków zajęło nam niespełna pół godziny. No i bardzo szybko dostaliśmy pozytywną decyzję. Kredyt hipoteczny zostanie nam wypłacony w dwóch transzach, bo na bieżąco musimy udokumentować postępy w pracach wykończeniowych. Nasz doradca znalazł nam naprawdę najtańszą ofertę z najniższym oprocentowaniem. Myślę, że potraktował nas tak uczciwie, bo trafiliśmy do niego z polecenia.

W sumie wzięliśmy dwieście tysięcy złotych kredytu i mamy tylko nadzieję, że to wystarczy na wykończenie całego domu w środku. Jak tak sobie liczyliśmy to powinno jeszcze coś zostać, ale nie wiadomo jak będzie z cenami usług wykończeniowych no i materiałów. Jak nie starczy to będziemy musieli jeszcze raz odwiedzić naszego doradcę i zawnioskować o kolejną pożyczkę.