Pomysł z zakupem parasoli ogrodowych do pubu

Niedawno zmieniłem pracę. Kiedyś pracowałem w restauracji, a teraz przeniosłem się do pubu. Zmiana wynikała z miejsca zamieszkania. Do poprzedniej pracy musiałem kawał drogi dojeżdżać, a tutaj miejsce mojej pracy mam praktycznie pod samym domem. Oprócz funkcji kelnera jestem również odpowiedzialny za sprawy związane z zaopatrzeniem.

Parasole idealne do ogródków w pubie

parasol ogrodowy do pubuZaopatrzeniem w szerokim pojęciu tego słowa. Zarówno zamawiam alkohole i potrzebne dodatki, jak i rozmyślam jak tutaj ulepszyć jeszcze naszą pracę. Tak by zdobyć jak największa liczbę nowych klientów rzecz jasna. Ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zakupić parasol ogrodowy do pubu. Kilka stolików i krzesełka stały już od dawna, ale jakoś nikt nie pomyślał, że jakieś zadaszenie by się przydało. Wiadomo, z początku myślałem o budowie jakieś altanki, ale jest to zbyt skomplikowane przedsięwzięcie i dużo bardziej opłacało się zamówić duże parasole. Są one niesamowicie stabilne, a po rozłożeniu dają ogromną przestrzeń do schronienia się zarówno, gdy pogoda nie dopisze jak i jako ochrona przed słońcem. Często w ciepłe dni goście lubią posiedzieć sobie w naszym ogródku, ale jak to bywa w wakacje często przychodzą gwałtowne deszcze, które wcześniej powodowały, że goście uciekali do środka, albo w ogóle rezygnowali z siedzenia u nas i po prostu odchodzili. Od czasu kiedy wymyśliłem zakupienie parasoli takich sytuacji nie ma. Goście nie muszą się obawiać, że zmokną. Nawet silny wiatr nie jest w stanie ruszyć takiego parasola, bo jest aż tak stabilny.

Po obrotach widać, że nawet więcej osób do nas przychodzi od czasu, kiedy na ogródku pojawiły się parasole. Klienci często dziękuję mi, że namówiłem szefostwo na ten zakup. Uważam, że to był naprawdę godny polecenia zakup.