Piękne świece do mieszkań

Chyba w każdym mieszkaniu znajdziemy piękne dodatki. Do takich niewątpliwie należą ładne doniczki, ozdobne poduszki czy nawet świece zapachowe. Wszystkie te świeczki i inne dekoracje kupimy w markecie z akcesoriami do mieszkań. Na pewno naturalna świeca zapachowa kosztuje kilkadziesiąt złotych, lecz pachnie nieziemsko i czas palenia to kilkadziesiąt godzin.

Piękne zapachy do mieszkań

naturalna świeca zapachowaDekoracją do mieszkania może być naturalna świeca zapachowa. Takie świece sojowe składają się z trzech elementów: wosku sojowego, bawełnianego knota i ręcznie robionej ceramiki. Dzięki tremu zyskują bardzo nowoczesnego wyglądu, a ponad to są wegańskie i dobre dla środowiska. Dobrze dobrana nuta zapachowa odświeży powietrze, a jednocześnie tworzy rytuał aromaterapii, który pozwoli się zrelaksować. Świeca sojowa występuje w kilkudziesięciu nutach zapachowych. Od zapachu świeżej mięty, wanilii, czekolady, lawendy, poprzez świeżą pomarańczę i inne zapachy. Większość z tych zapachów pachnie bardzo intensywnie nawet jeśli świeczka nie jest zapachowa. Każda świeca powinna stać w miejscu przeciągów. Knot w świecy sojowej musi wystawać ok 3-4 mm nad taflę świecy. Do jego zalet świecy naturalnej możemy zaliczyć biodegradowalność, nietoksyczność, pali się dłużej, niż świeca z parafiny oraz wosk sojowy jest łatwy do zmycia w razie wylania.

Przyjemny zapach w domu, mieszkaniu czy biurze jest zawsze mile widziany. Większość świec naturalnych ma ceramiczne naczynie, które po skończeniu świecy można umyć w zmywarce i cieszyć się nowym pojemniczkiem, cukiernicą czy szkatułką na biżuterię. Świece naturalne są tworzone z własnych receptur. W sprzedaży jest bardzo duży wybór różnych zapachów świec. Najbardziej popularne są słodkie świece lub świeże nuty zapachowe.