Piękna suknia ślubna

Każda kobieta będąc małą dziewczyną, marzy o pięknej sukni, w której pójdzie do ślubu. Biel kojarzy się z niewinnością i jest najczęściej wybierana przez przyszłe panny młode. Suknię kupimy w każdym salonie ślubnym.

Rozmiar sukni ślubnej

suknie ślubne sposabellaJeżeli chcemy, aby suknia idealnie na nas leżała, to najlepiej z jej zakupem poczekać na kilka tygodni przed datą ślubu. Kupując ją dużo wcześniej możemy ryzykować, że w dniu ślubu będzie albo za luźna, albo za ciasna, ponieważ w ciągu kilku miesięcy nasza waga może ulec zmianie. Stres i emocje związane z tym wyjątkowym dniem mogą powodować że schudniemy, albo wręcz odwrotnie, będziemy się zajadać. Rozmiar sukni powinien być idealnie dopasowany, dlatego większość kobiet korzysta z licznych przeróbek krawieckich, które spowodują, że suknia będzie leżała jak ulał. Suknie ślubne Sposabella to bardzo kobiece i eleganckie modele, które zakładają pewne siebie i silne kobiety. Są ręcznie szyte ze szlachetnych materiałów, które są przyjemne w dotyku. Suknie z dużą ilością materiału dawno odeszły do lamusa, a teraz najmodniejsze są lekkie i zwiewne kreacje, albo dopasowane do kształtu ciała. Mogą być zabudowane pod samą szyję, albo mieć dekolt sięgający pod linię biustu. Gorsety odchodzą w zapomnienie, a ich miejsce zajmują lekkie, koronkowe modele. Suknia wcale nie musi być szeroka i uszyta z koła, obecnie kobiety wolą wybierać modele z długim trenem. Do sukni musimy jeszcze dokupić welon, torebkę, bukiet kwiatów i białe buty. Suknie Sposabelle są szyte na miarę.

Zakup sukni nie jest prosty i warto przy jej wyborze skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców, którzy na co dzień pracują w salonach. Po ślubie suknię możemy sprzedać, lub zostawić na pamiątkę, gdyż jej założenie wiąże się z bardzo ważnym wydarzeniem.