Pełnowartościowy koktajl do picia

Nie znam osoby w swoim bliskim i dalszym otoczeniu, która nie próbowałaby zmienić swoich nawyków żywieniowych. Każdy choć raz próbował jeść więcej warzyw i owoców i dbać o to aby spożywać regularnie posiłki. Jednak zadanie to nie jest tak proste i wymaga dyscypliny oraz dużego uporu.

Zdrowe koktajle na diecie

herbalife koktajl odżywczyJednak często kończy się jedynie na próbach lub po krótkim okresie zmiany wracamy do swoich starych przyzwyczajeń. Ja w swoim życiu też miałam kilka takich epizodów. To co faktycznie skłoniło mnie do zmiany swojej diety to wizyta u specjalisty, który bez ogródek powiedział mi o mojej fatalnej kondycji zdrowotnej. Od lat zmagałam się z nadwagą jednak nigdy nie przeszkadzało mi to aż tak by martwić się że nie wyglądam jak dziewczyny z pierwszych stron gazet. Jednak lekarz powiedział mi że moja dieta skraca mi życie o jakieś dziesięć do piętnastu lat. To mną wstrząsnęło. Zdecydowałam się na zmianę. Rozmawiając o swoich problemach z przyjaciółką ta poleciła mi herbalife koktajl odżywczy. Koktajl który powinien pomóc mi w walce z nadwagą. Sama od jakiegoś czasu pije te koktajle i opisywała je jako bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu. Oprócz tego można było dodawać do nich swoje ulubione owoce czy nawet ziarna kawy. Koktajl można spokojnie zastąpić porannym śniadaniem lub zdecydować się na picie go w czasie lunchu. Koktajl zawiera wiele składników odżywczych przez co stać się może pełnowartościowym posiłkiem. Jego smak i konsystencja ułatwiają zmianę nawyków żywieniowych. Zdecydowałam się na zakup pakietu startowego i z niecierpliwością oczekiwałam na produkt. Przyjaciółka mówiła mi iż z pewnością nie pożałuję tego zakupu.

Faktycznie już zaledwie po kilku tygodniach zauważyłam duże zmiany. Zdrowa dieta i picie koktajlu wspomagało zmianę moich nawyków żywieniowych na lepsze. Dzięki regularnym posiłkom odzyskałam energię i cieszę się z każdego dnia. Już nie martwię się o to czy będę głodna wciągu dnia. Mam zawsze przy sobie koktajl który doskonale radzi sobie z moim głodem.