Parkiet jesionowy w kuchni

Wybierając jasne barwy ścian i mebli do wystroju kuchni, dobrym rozwiązaniem jest dopasowanie do niej jednostajnych kolorystycznie dodatków, ale raczej w ciemnych barwach.

Stworzony w ten sposób kontrast sprawi wrażenie czystej przestrzeni, a funkcjonalne dodatki spowodują, że nasza kuchnia będzie uporządkowana. Możemy również pokusić się o czarne wzory na jasnej ścianie i parkiet jesionowy. Dobrym pomysłem są również ciemne fronty mebli oraz białe kamienne blaty, które są niezwykle trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.
Można także zamiast delikatnych wzorków postawić kilka doniczek pełnych zieleni, w tak rozświetlonym jasnym pomieszczeniu kuchennym roślinom będzie bardzo dobrze. Pamiętajmy również o takich rzeczach jak dobranie odpowiedniego rodzaju baterii zlewozmywakowej, o osłonie na kaloryfer, czy oryginalnych uchwytach do szafek – powinny być dobrane tak, aby całość stanowiła jednostajną koncepcję.

Wspomniane jasne, kamienne blaty w połączeniu z białymi dobrej jakości płytkami stworzą efektowną i łatwą do sprzątania kuchnię.

Dodaj komentarz