Oryginalna brama do garażu

Miałam ładny, duży garaż, w którym dało się nie tylko swobodnie zaparkować samochód, ale także postawić rowery, kosiarkę, czy artykuły ogrodnicze. Dzięki temu nie musiałam mieć osobnego domku narzędziowego, czy wiaty by zmieścić wszystko co jest mi potrzebne. To było bardzo praktyczne rozwiązanie sprawy i tańsze.

Brama garażowa z drewna

nietypowe bramy garażowe drewnianeJednak miałam problem z wyborem odpowiedniej bramy garażowej. Wiedziałam, że musi być ona na pilota, w końcu nie widziało mi się podnoszenie wielkich, ciężkich drzwi. Taka opcja może być awaryjna jakby zabrakło prądu czy coś podobnego, ale nic poza tym. Zależało mi na niezawodnym mechanizmie i korzystnej cenie. Jednak jak widziałam te bramy to one były wszystkie do ciebie podobne i równie brzydkie. Miały ciemne, ponure kolory i były wykonywane z blachy. Miałam dom w stylu rustykalnym z dębowymi oknami i drzwiami, zatem chciałam by i brama garażowa pasowała do całości. Po długich poszukiwaniach znalazłam nietypowe bramy garażowe drewniane. Były do bramy łamane, czyli takie które się jakby zwijają na szynach, a nie że wielka płyta się przechyla i podnosi. Użyto do ich produkcji wysokiej jakości drewna które zostało solidnie zabezpieczone, tak by brama narażona na działanie wilgoci z powietrza i promieniowania UV nie niszczała. Producent ewidentnie pomyślał o wszystkim. Byłam bardzo zachwycona tymi bramami i bez wahania zdecydowałam się je zamówić. Wiedziałam, że lepszych na pewno nie znajdę, a chciałam mieć już garaż skończony.

Nie wyobrażam sobie, bym mogła mieć standardową bramę stalową w garażu. Moja brama z drewna prezentuje się znakomicie, jest bardzo trwała i nie miałam z nią żadnych problemów. Otwiera się bardzo szybko i cicho zamyka, nikogo nie budzi. Nie mam jej absolutnie nic do zarzucenia.