Okno kuchenne z modną firaną

Jakoś nigdy nie dbałam o firany w oknach, bo uważałam je za zbędne. Kiedy jednak kupiłam swoje mieszkanie i zaczęłam je urządzać, to już wiedziałam, że firany są konieczne. Nie chodziło o to, że mieszkałam na parterze, który był niski, ale o przytulny klimat w domu.

Kupno gotowej firmany do kuchni 

firany gotowe do kuchniWbrew temu, co wcześniej myślałam, firany stanowiły ważny element wystroju mieszkania i dlatego na nie postawiłam. Firany miałam w salonie, sypialni, ale nie w kuchni, bo początkowo sądziłam, że to nie jest konieczne. Po kilku dniach jednak wybrałam się na zakupy, żeby kupić firanę na kuchenne okno. Wędrując po mieście natrafiłam na duży sklep z firanami i do niego weszłam. W ofercie dostępne były firany gotowe do kuchni i to mnie zainteresowało. Miałam okno w standardowym wymiarze i dzięki temu mogłam taką gotową firankę sobie kupić. Dostępnych było wiele wzorów i kształtów. Nie chciałam prostej firany, tylko krótką i asymetryczną, dlatego takiej szukałam. Znalazłam wiele interesujących firan, z których wybrałam tę, która odpowiadała mi najbardziej. Kiedy wróciłam do domu, to od razu ją zawiesiłam. Miałam karnisz nad oknem, bo jak kupowałam mieszkanie, to już tam był i nie chciałam go zdejmować. Jak widać, to była dobra decyzja. Okno w kuchni z taką modną firaną od razu wyglądało lepiej a w kuchni już nie panował taki surowy klimat. Miałam tylko jedną firanę kuchenną, dlatego następnego dnia wróciłam do tego sklepu, żeby kupić kolejną na zmianę.

Sklep z firanami odwiedzałam dość często, ponieważ poza firanami dostępne tam również były modne obrusy plamoodporne, bieżniki i pościel. Kupiłam piękną narzutę na łóżko, za którą zapłaciłam niską cenę, bo akurat trafiłam na całkiem niezłą promocję. Warto było zaglądać do tego sklepu.