Odbywam szkolenie bhp

 

Podjęłam pracę w miejscu, o którym zawsze marzyłam. Mój chłopak zaskoczył się, że chce tam pracować bo wychodzi z założenia, że to praca tylko dla mężczyzn. Ja jestem innego zdania. Bardzo się starałam o to stanowisko i jestem zadowolona.

Na szkoleniu bhp dowiedziałem się ciekawych rzeczy

szkolenia bhp warszawaNa początku musiałam zostać przyuczona do pracy i słyszałam, że pracodawca kieruje nowych pracowników na wymagane szkolenia bhp warszawa, ponieważ bez tego nie mam szans, ażeby pracować. Dla mnie to dobra wiadomość, ponieważ wszystko odbywa się jak należy. W pierwszym dniu od razu zostałam poinformowana, że zanim rozpocznę pracę to będę musiała odbyć szkolenia bhp warszawa a później dostanę opiekuna, który będzie nadzorował moją pracą. Na szkoleniu było kilkanaście osób i miało ono trwać trzy dni. Wiedziałam, że to bardzo ważne i postanowiłam zabrać ze sobą zeszyt, żeby w razie konieczności notować najważniejsze rzeczy. Wszystkie szkolenia bhp warszawa prowadził jeden i ten sam specjalista co było bardzo wygodne dla nas wszystkich. Dowiedziałam się bardzo dużo istotnych rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Początkowo myślałam, że praca tego typu jest łatwiejsza, ale dla mnie to lepiej. Uwielbiam wyzwania i wiem, że na pewno sobie poradzę. Udowodnię Franciszkowi, że radzę sobie tak samo jak niejeden mężczyzna. Po szkoleniach odbył się test, który musieliśmy zaliczył. Był to warunek dopuszczenia do pracy. Wszystko wiedziałam i zaliczyłam go bez żadnego problemu. Pozostali pracownicy również sobie poradzili.

Już pracuję na własnym stanowisku i mój opiekun nie raz mnie pochwalił. Przyznał, że jestem jedną z nielicznych kobiet, które tak świetnie sobie radzą z ciężką pracą. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i jestem w stanie zrobić dużo.

Więcej informacji na stronie: https://www.admir.com.pl/