Nowoczesne obrączki

Muszę przyznać, że gdy brałam ślub prawie zapomniałam o bardzo istotnej kwestii, jaką są obrączki. Przede wszystkim rzuciłam się w wir przygotowań zabawy weselnej, w związku z czym gdyby nie przytomność umysłu mojego teraz już męża, ślub mógłby zakończyć się sporą wpadką. Na szczęście w porę problem został zdiagnozowany, a my zdecydowaliśmy się go rozwiązać.

Najpiękniejsze obrączki ślubne

obrączki wrocławDecydując się na zakup obrączek, miałam bardzo duże wymagania. Na szczęście, jeżeli chodzi o obrączki Wrocław oferuje bardzo wiele rozwiązań. Przede wszystkim usiłowaliśmy znaleźć miejsce, w którym ceny obrączek nie będą zbyt wygórowane. Gdy już udało się spełnić to kryterium przystąpiliśmy do wybierania odpowiedniego modelu. Wybór był naprawdę bardzo duży, od obrączek klasycznych i dyskretnych, po bardzo nowoczesne i bogato zdobione, w związku z czym każdy może znaleźć tam coś dla siebie. My osobiście zdecydowaliśmy się na obrączkę będącą połączeniem klasycznego złota ze złotem białym, gdyż moim zdaniem jest to bardzo nowoczesne i pozwala na ożywienie tego klasycznego wyrobu biżuteryjnego. Dodatkowo bardzo przypadł mi do gustu fakt, że istniała możliwość wygrawerowania określonych słów, bądź nawet obrazów na wewnętrznej stronie obrączki. Zdecydowaliśmy się na klasyczną frazę o miłości, ponieważ moim zdaniem było to bardzo romantyczne, a mój aktualny mąż nie widział żadnych przeciwwskazań dla takiego działania.

Muszę przyznać, że wybór obrączki był bardzo trudnym zadaniem. Przede wszystkim szukaliśmy konkurencyjnych cen, ponieważ wydatki związane z zabawą weselną i tak były już bardzo wysokie. Na szczęście znaleźliśmy piękne obrączki w bardzo konkurencyjnej cenie. Jakość ich wykonania była wspaniała, a możliwość wygrawerowania określonych słów mnie urzekła.