Nowoczesna meblościanka Lauren

W nowoczesnych, kompaktowych mieszkaniach, każdy element wystroju powinien idealnie wypełniać przestrzeń i dobrze komponować się z pozostałymi meblami. Dotyczy  to przede wszystkim meblościanek. Nowoczesna aranżacja pokoju gościnnego, oparta na meblościance Leuren, jest łatwa do samodzielnego wykonania. Do meblościanki można dobierać dowolne komody i witryny.

Elementy składowe meblościanki Lauren

meblościanka laurenW skład zestawu wchodzą standardowe elementy oraz dodatkowe witryny z oświetleniem LED, jako meble opcjonalne. Meblościanka Lauren wykonana jest z białego tworzywa, z frontami o wysokim połysku i matową obudową. Zestaw obejmuje 2 niskie, podłużne szafki pod telewizor. Można je dowolnie zestawić, gdyż są identyczne, posiadają szuflady i niewielką wnękę na różne drobiazgi. Każda z szafek na po 140 cm, co daje 280 cm łącznie. W dowolnej konfiguracji można ze sobą zestawiać pary wiszących szafek. Zestaw obejmuje dwie witryny przeszklone, z półkami oraz tej samej wielkości szafki wiszące z pełnymi drzwiami. Dodatkowym elementem zestawu jest panel/ półka wisząca. Meblościanka Lauren daje możliwość swobodnego operowania modułami mebli. Idealne, symetryczne ustawienie można zmieniać, np. przesuwając półkę wiszącą. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu, więc sami decydujemy, na jakiej wysokości podwiesić półki i w jakiej sekwencji, kompozycji je przymocować do ściany. Dodatkowo możemy dobierać witryny stojące w tym samym stylu.

Stylistyka meblościanki Lauren to nowoczesny funkcjonalizm. Meble z białym połyskiem i ciekawe przeszklenia wiszących szafek, dają elegancki i klasyczny efekt. Tego typu meblościanka pasuje zarówno do niewielkich, nowoczesnych mieszkań, jak i dużych salonów, w których zestawimy ją z innymi meblami z tej samej serii.