Nowe życie dla felg

 

Każdy mężczyzna dba o swój samochód, tak samo, jak o kobietę. Samochód to skarb dla każdego faceta, bez którego nie potrafi żyć, dlatego troszczy się o niego jak tylko potrafi, i co chwile wymyśla coś, co upiększy jego pojazd, dzięki czemu inni zazdroszczą mu takiej fury.

Oryginalne malowanie felgi sprayem

spray do felgJeżeli planujemy zmienić coś w naszym samochodzie, warto zacząć od prostych rzeczy takich jak na przykład wypolerowanie samochodu i jego lamp, zmiana pokrowców na siedzeniu, chyba że mamy fotele skórzana, to musimy zadbać o to, aby je pielęgnować, dzięki czemu cały czas są w doskonałej kondycji, i wyglądają, jakby samochód wyjechał prosto z salonu. Możemy również zmienić dotychczasowy kolor naszych felg. Do tej pracy warto użyć spray do felg którym każdy potrafi się posługiwać. Taki rodzaj malowania jest bardzo prosty i będziemy mogli to bardzo łatwo wykonać. Należy jedynie pamiętać o tym, żeby wyczyścić dokładnie felgi z brudu i rdzy, za pomocą papieru ściernego lub szczotki drucianej, a następnie wydmuchanie prochu, który powstał podczas czyszczenia, po czym weźmiemy benzynę ekstrakcyjną na szmatkę lub w pojemniku, i za pomocą pędzelka odtłuścimy felgi, przed malowaniem. Warto znaleźć odpowiednie miejsce, na którym ustawimy felgi, tak aby było dobrze nam malować, i aby mogły zostać tam, dopóki nie wyschną. Farbę należy nakładać z odległości 30 cm w temperaturze ok. 10 stopni Celsjusza. Jeżeli, jest taka potrzeba to możemy nanieść drugą warstwę farby na felgi.

Od dawnych czasów wiadomo jest, że proste rozwiązania są najlepsze, dlatego, aby Twój samochód wyglądał jak nowy musisz zacząć od prostych czynności. Kolor felg, który zmienisz na pewno doda charakteru Twojemu samochodowi, a przy okazji będzie wzbudzał zainteresowanie innych mężczyzn.