Nietypowe ogrodzenia w Bielsko Białej

 

Ostatnio udało mi się pojechać na kilka dni na wakacje. Udałam się do Bielskiej Białej. Znajoma ma tam domek pośrodku lasu, przez co mogłam odetchnąć świeżym powietrzem i naprawdę odpocząć od zgiełku miasta. Taki wypad każdemu dobrze zrobi. Cały teren był ogrodzony. Spędziłam tam czas z całą rodziną.

Drewniane ogrodzenie wokół całej posesji

ogrodzenia bielsko białaNa urlop pojechaliśmy w drugiej połowie lipca. Wtedy było ciepło i pogoda nam dopisywała. Znajomi u których spędziliśmy ten czas wyjechali nad morze i odstąpili nam ten domek. Był on wykonany z drewna i był piętrowy. Wokół całej posesji rozciągało się ogrodzenie, które było nietypowe. Zbudowane było z takich cienkich pachołków jeśli to tak można nazwać i były wbite w ziemie tak pod skosem. Efekt był zaskakujący. Wszystko przez ten płot można było zobaczyć. Wszystko współgrało z przyrodą, nie było tam żadnych betonowych czy metalowych konstrukcji. Tak stylowe ogrodzenia Bielsko-Biała tego typu pasują w takim miejscu. Praktycznie ogrodzenie rozciągało się na długość drogi wjazdowej. Na drodze był rozsypany drobne kamyki. Za domem był duży las. Zatem widok z okna mieliśmy świetny. W ciągu dnia chodziliśmy na długie spacery, zbieraliśmy grzyby, jagody, a potem z tego gotowaliśmy obiad. Jeszcze nigdzie tak nie odpoczęłam jak w tym miejscu. Warto pojechać gdzieś z daleka od zgiełku ulicznego. Wtedy można naprawdę odpocząć i nabrać energii do dalszych działań na polu zawodowym, jak i rodzinnym. Muszę przyznać, że te ogrodzenie tak mi się spodobało, że postanowiłam coś podobnego stworzyć na swoim ogrodzie. Ale muszę to jeszcze dobrze przemyśleć i zastanowić się jak zabrać się do wykonania.

Ostatnie wakacje spędziliśmy w uroczym miejscu, gdzie cała moja rodzina mogła odpocząć, odetchnąć świeżym powietrzem, niezanieczyszczonym żadnymi spalinami. Najbardziej urzekł mnie widok tego domku z tym wspaniałym ogrodzeniem, które, pomimo iż było proste to wyglądało naprawdę bardzo dobrze. A z tyłu domu jeszcze rozciągał się ogromny las. Trochę zazdroszczę tym moim znajomym, że mieszkają w takim wspaniałym miejscu.