Niedrogi nocleg w Zakopanem

Ostatni okres w pracy nie był dla mnie łatwy. Miałam do dopięcia wiele projektów i zadania, które musiałam wykonywać, nakładały się na siebie. Potrzebowałam wypoczynku. Jako że mieszkam na południu Polski, zaproponowałam swojemu chłopakowi, aby wybrać się na weekend do Zakopanego. Kiedy ten się zgodził, zaczęliśmy poszukiwania noclegu. Zależało nam na niskiej cenie.

Wynajem taniego noclegu w Zakopanem

zakopane tanie noclegiOstatnimi czasy praca daje mi mocno w kość. Zaczęłam odczuwać z jej powodu spore zmęczenie. Musiałam nieco od niej odpocząć i nabrać energii w nowym miejscu. Jako że wspólnie z chłopakiem mieszkamy na południu Polski, zaproponowałam mu, byśmy udali się na weekend do Zakopanego. Miałam nadzieję, że mój ukochany się zgodzi, ponieważ potrzebowałam chwili wytchnienia. Po powrocie z pracy i tak myślałam tylko o tym, czy zdążę dopiąć projekty zgodnie z ustaleniami. Dlatego też potrzebowałam nieco oczyścić głowę. Na szczęście mój chłopak zgodził się na wyjazd. Celem naszej podróży miało być Zakopane Tanie noclegi były jedynymi, które wchodziły w grę. Dlaczego? Mimo że obydwoje pracujemy, to mamy tak dużo wyjazdów, że nie starcza nam na wygodne, lekkie życie. Na szczęście udało nam się znaleźć niedrogi nocleg w samym sercu Zakopanego. Być może dlatego, że było po głównym sezonie urlopowym. Byłam niezwykle nakręcona na nasz wyjazd. Wiązałam z nim naprawdę wielkie nadzieje, wierząc, że w górach zregeneruję swoje siły.

Teraz kiedy wróciliśmy już z naszego weekendu spędzonego w Zakopanem, mogę śmiało stwierdzić, że w pełni naładowałam swoje baterie. Wynajęty przez nas niedrogi pokój spełnił nasze oczekiwania. Z pewnością będziemy polecać ten nocleg naszym znajomym. Mam nadzieję, że częściej będziemy wybierać się na tego typu krótkie wyjazdy.