Napisanie własnych podziękowań dla gości weselnych

Lubiłem pisać posty, życzenia i podziękowania, gdyż zawsze świetnie mi to wychodziło. W pracy każdy do mnie się zgłaszał jak czegoś takiego potrzebował, bo wiedział, że zrobię to najlepiej. Szef też mnie doceniał i zawsze dawał mi coś ciekawego do napisania. Oczywiście kasa za to była niemała.

Zachwyt gości weselnych oryginalnymi podziękowaniami 

podziękowania dla gości weselnychW czerwcu się żeniłem i wszystkim zajmowała się moja narzeczona, ponieważ na organizacji to ona znała się najlepiej. Sama o wszystkim decydowała i dałem jej wolną rękę. Poprosiła mnie tylko o jedną, ważną rzecz. Otóż miałem napisać jakieś ładne podziękowania dla gości weselnych, które mieliśmy wspólnie odczytać jeszcze przed podaniem tortu ślubnego. Na wesele zaproszonych zostało ponad sto osób, dlatego uznałem, że napiszę ogólne podziękowania dla wszystkich a wyróżnię tylko świadków, rodziców i chrzestnych. Podziękowania nie miały być za długie, ale musiałem w nich zawrzeć najważniejsze rzeczy. Podziękowania były dodatkiem, ponieważ moja narzeczona i tak przygotowywała upominki dla wszystkich, które miały zostać rozdane tuż po odczytaniu podziękowań. Miałem jeszcze sporo czasu na przygotowanie tych podziękowań dla gości, jednak od razu zabrałem się do działania. Dla rodziców dodatkowo podczas podziękowań miały być przekazane prezenty, ale tym już zajęła się moja narzeczona. Planowała kupić duże kosze ze słodyczami i wiedziałem, że to świetny pomysł. Podziękowania udało mi się napisać w ciągu jednego wieczoru. 

Kiedy narzeczona przeczytała treść podziękowań, które napisałem, to była pod ogromnym wrażeniem. Umieściłem tam kilka zabawnych wątków, ale też była okazja do wzruszenia się. Znałem się na tym doskonale i narzeczona wiedziała, że poradzę sobie bez problemu z tym zadaniem.