Najlepszy jeździk dla dziecka

Pojazdy do pchania są wyjątkowo atrakcyjne dla dzieci, które uczą się chodzić, bo ułatwiają i przyśpieszają naukę. Starsze dzieci mogą się już odpychać nóżkami siedząc, a jeszcze starsze siadają na elektryczne samochodziki i same jadą.

Wielofunkcyjne jeździki napędzane akumulatorem

jeździk na akumulatorDziecko tak szybko się rozwija, że w ciągu kilkunastu tygodni jest w stanie wyrosnąć z danej zabawki i zająć się bardziej skomplikowaną. W związku z tym lepiej kupować dzieciom produkty wielofunkcyjne, które będą służyły znacznie dłużej. Jeździk na akumulator może być pojazdem, który maluch będzie pchał, odpychał się na nim nóżkami, lub swobodnie jeździł po alejkach spacerowych. Jest to możliwe dzięki demontowanym niektórym elementom wyposażenia, takim jak barierka ochronna, oparcie, czy podnóżki. Małe dziecko, które dopiero stawia pierwsze kroki, chętnie będzie pchało jeździk, trzymając się poręczy. Starszy brzdąc, który ma już za sobą początki chodzenia, na pewno siądzie na nim i będzie się odpychał nóżkami. Wystarczy zdemontować podnóżki i maluch śmiało może podbijać okoliczne ścieżki. Starsze dzieci już nie będą się chciały odpychać nóżkami, bo będą wolały same jeździć i będzie to możliwe, ponieważ pojazd jest zasilany na akumulator. W jednym podnóżku znajduje się pedał gazu, a w kierownicy przełącznik jazdy w przód i do tyłu. Konieczne jest też zdemontowanie przedniej barierki ochronnej. Jeździk z powodzeniem może służyć dziecku nawet przez rok czasu, ponieważ jego wiele funkcji będzie odpowiadało momentowi rozwojowemu.

Tego typu zabawki świetnie rozwijają zdolności motoryczne dzieci i dają niesamowicie dużo frajdy. Jeżdziki na akumulator można kupić w większości dużych sklepów z zabawkami, lub najtaniej je znajdziemy w sklepach internetowych w sezonie wyprzedaży.