Najlepsze kokony niemowlęce

Wyprawka dla noworodka  jest zestawem najważniejszych produktów, które będą potrzebne świeżo upieczonym rodzicom w opiece nad maluchem. Lista rzeczy jest dość długa, dlatego warto przemyśleć, co naprawdę będzie niezbędne.

Gdzie kupimy kokony dla niemowląt?

kokon niemowlęcy sklepPierwsze chwile z dzieckiem w domu mogą nie należeć do najłatwiejszych, zwłaszcza jeżeli rodzice doczekali się pierwszego potomstwa. Wtedy wszystko jest nowe i w dużej mierze zdają się na opinie innych rodziców. Wielu z nich zachwala zakup kokonu dla malucha, ponieważ jest on bardzo przydatny w codziennej opiece nad dzieckiem. Można go wykorzystywać jako miejsce do spania w łóżeczku, w łóżku rodziców czy jako leżaczek na stole czy miejsce do zabawy. Jeżeli chcemy kupić jednostronny lub dwustronny kokon niemowlęcy sklep z artykułami dla niemowląt będzie najlepszym miejscem. Kupimy tu wszystko czego potrzebują mamy i maluchy do ukończenia dwunastego miesiąca życia. Kokony wyglądem trochę przypominają ponton, ponieważ mają podwyższone brzegi, które zarazem stanowią doskonałe zabezpieczenie malucha przed wypadnięciem z niego. Niektórzy rodzice kładą w nich spać maluchy, ponieważ zapewniają one im niewiele przestrzeni, sporo ciepła i bezpieczeństwa, którego małe dzieci tak potrzebują. Kokony są wykonane z miękkich tkanin, które są całkowicie bezpieczne i przyjemne w dotyku. Ich wypełnienie stanowi miękka włóknina oraz kuleczki silikonowe, które znajdują się w brzegach. Są hipoalergiczne i można je bez obawy prać w pralce.

Dostępne w sprzedaży kokony nie są drogie, a spełniają wiele funkcji, dlatego warto w nie zainwestować jeżeli spodziewamy się wkrótce maluszka. Dla niego będzie to idealne miejsce do samotnego spędzania czasu w dzień i w nocy. Kupimy je już za niecałe 40 zł.