Nagrania plenerowe

 

Kuzyn Rafał i jego dziewczyna Karolina postanowili wziąć ślub. Ta wspaniała wiadomością natychmiast postanowili podzielić się z całą rodziną. Nastał czas przygotowań do głównej uroczystości w kościele, ale również do hucznego wesela. Zsynchronizowanie terminów, wynajęcie sali, przygotowanie sukni i garnituru, znalezienie dobrego zespołu czy kamerzysta to nie lada wyzwanie. Postanowili również nagrać krótki film będący wideozapowiedzią tego niezapomnianego wydarzenia.

Nagrywanie filmów plenerowych

produkcja filmowa w plenerzeCiężko jest znaleźć dobrego filmowcy zajmującego się usługami okoloweselnymi. Często efekt jest amatorski, jakość wykonanych zdjęć albo również ich treść jest niska. Dominuje tani retusz, kicz i efekciarstwo.. Rafał i Karolina jednak dobrze wybrali. Wynajęty przez nich kamerzysta zaproponował spacer do okoliczne lasu z strojach weselnych i z balkonami. Produkcja filmowa w plenerze to doskonały wybór. Efekt dobrze wykonanych nagrań zapiera dech w piersiach. W tym przypadku para narzeczonych wyglądała bajecznie na tle z sosen i świerków. Cała rodzina związana ze wsią poczuła swojski, sielski klimat oglądając wideozaproszenie. Gdy ci sami kamerzyści pojawili się w trakcie symbolicznego powiedzenia sobie “tak” oraz na samym weselu wszyscy wiedzieliśmy, że później będziemy mogli wspominane chwile na swoich ekranach i przeżywać je tak, jakby właśnie teraz się odbywały. I faktycznie nie zawiedliśmy się.

Gdy dwoje ludzi łączy się węzłem małżeńskim, robią to przeważnie tylko raz w życiu. Warto zadbać o to, by utrwalić tą chwilę. I w tym miejscu trzeba pamiętać przede wszystkim o profesjonalizmie osób, które nam w tym pomagają. Mój kuzyn wraz ze swoją już małżonką Karoliną podjęli słuszny wybór. A zadowolony klient jest najlepsza reklama.